اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

تولیدات سینما با کاهش ۵۰ درصدی مواجه شده است

شناسه خبر : 94555 | تاریخ انتشار : : 16 مهر 1399 - 9:22 | ارسال توسط :

محمد رشیدی بازیگر و تهیه کننده سینما و تلویزیون گفت: این روزها مشغول آماده‌سازی فیلم تلویزیونی “شاید زندگی” به کارگرانی علی برجی می‌باشد که نیمه دوم مهر ماه وارد مرحله تولید خواهد شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد رشیدی  بازیگر سینما و تلویزیون گفت: این روزها مشغول آماده‌سازی فیلم تلویزیونی “شاید زندگی” به کارگرانی علی برجی می‌باشد که نیمه دوم مهر ماه وارد مرحله تولید خواهد شد.

رشیدی که پیش از این فیلم کوتاه بن بست آخر، فیلم تلویزیونی بهشت زیر پای توست و نارفیق و فیلم کوتاه ۱۰۰ ثانیه که به عنوان تهیه کننده؛ آماده پخش دارد گفت: این روزها علاوه بر تهیه کنندگی مشغول تدریس بازیگری می باشند، که سعی کردند بازیگری را به شکل متداکتینگ تدریس نمایند.

وی اظهار داشت: متاسفانه کرونا باعث شده است شرایط تئاتر بخصوص سالن های تئاتر به نابسامانی و تعطیلی کشیده شود و باعث شود که هنرمندان ما دچار فشار مالی و روحی بشوند، شرایط جوری شده است که سالن های نمایش فعالیت شان به ۴۰ درصد برسد.

رشیدی گفت: در حال حاضر تولیدات فیلم و سریال به ۵۰ درصد رسیده است؛ که امیدوارم مسئولین در پی تدبیر برای این موضوع باشند.

این هنرمند جوان در پایان گفت: پیشنهاداتی در زمینه ی بازیگری نمایشنامه “صبح فرحناک یک چاقو” به کارگرانی النا مکاری و فیلم سینمایی “خانه‌های بی سقف” به کارگردانی و تهیه کنندگی حمید اصغری تتماج و برنامه تلویزیونی “تلنت” به تهیه کنندگی علی همت زاده دارم و بزودی جلوی دوربین خواهم رفت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/iHoiv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec