اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

توصیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان اشکذر در مورد مراسم دوست دوست امسال

شناسه خبر : 91589 | تاریخ انتشار : : 31 اردیبهشت 1399 - 12:22 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، هرساله مراسم سنتی شب ۲۷ ماه مبارک رمضان تحت عنوان مراسم “دوست دوست ” برگزار می شود و این مراسم با مراجعه کودکان و نوجوانان به درب منازل همسایگان و جمع آوری مواد غذایی و تنقلات انجام می شود. اما با توجه به اینکه امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا و […]

به گزارش اشکذر خبر، هرساله مراسم سنتی شب ۲۷ ماه مبارک رمضان تحت عنوان مراسم “دوست دوست ” برگزار می شود و این مراسم با مراجعه کودکان و نوجوانان به درب منازل همسایگان و جمع آوری مواد غذایی و تنقلات انجام می شود.

اما با توجه به اینکه امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت مردم  توصیه شبکه بهداشت و درمان این است که باید از برگزاری چنین مراسم هایی خودداری شود.

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اشکذر با صدور اطلاعیه ای از والدین محترم کودکان و نوجوانان خواست تا از حضور فرزندان خود در این مراسم سنتی به هر نحو ممکن جلوگیری کنند.

بدیهی است حفظ  سلامتی فرزندان  برای والدین از هر امر دیگر ارزش بیشتری دارد و شکست بیماری کرونا فقط با همکاری مردم، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی امکان پذیر است.

در پایان این اطلاعیه آمده است: با مدد الهی و همکاری مردم با ریشه کن شدن بیماری کرونا این چنین مراسمات سنتی سالهای آینده با شور و حال ویژه ای برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/D9vzy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec