• کد خبر: 91589
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 - 12:22
  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اشکذر با صدور اطلاعیه ای از والدین کودکان و نوجوانان خواست تا از حضور فرزندان خود در مراسم سنتی «دوست دوست» به هر نحو ممکن جلوگیری کنند.

  به گزارش اشکذر خبر، هرساله مراسم سنتی شب ۲۷ ماه مبارک رمضان تحت عنوان مراسم “دوست دوست ” برگزار می شود و این مراسم با مراجعه کودکان و نوجوانان به درب منازل همسایگان و جمع آوری مواد غذایی و تنقلات انجام می شود.

  اما با توجه به اینکه امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت مردم  توصیه شبکه بهداشت و درمان این است که باید از برگزاری چنین مراسم هایی خودداری شود.

  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اشکذر با صدور اطلاعیه ای از والدین محترم کودکان و نوجوانان خواست تا از حضور فرزندان خود در این مراسم سنتی به هر نحو ممکن جلوگیری کنند.

  بدیهی است حفظ  سلامتی فرزندان  برای والدین از هر امر دیگر ارزش بیشتری دارد و شکست بیماری کرونا فقط با همکاری مردم، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی امکان پذیر است.

  در پایان این اطلاعیه آمده است: با مدد الهی و همکاری مردم با ریشه کن شدن بیماری کرونا این چنین مراسمات سنتی سالهای آینده با شور و حال ویژه ای برگزار خواهد شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/D9vzy

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *