اشکذر خبر

مسئول جمعیت هلال احمر اشکذر

 توسعه خدمات امداد و نجات مهمترین اولویت جمعیت هلال احمر اشکذر است

شناسه خبر : 97679 | تاریخ انتشار : : 09 فروردین 1400 - 11:44 | ارسال توسط :

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در نشستی با نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی توسعه خدمات امداد و نجات را مهمترین اولویت جمعیت هلال احمر این شهرستان عنوان کرد.

به گزارش اشکذر خبر، سید کاظم بزاز زاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر؛ در دیدار با نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی رسالت جمعیت هلال احمر این شهرستان را حضور تخصصی ،فعالیت مستمر ،آگاه سازی و آموزشهای پیشگیری از حوادث و نیز گسترش خدمات داوطلبانه و تربیت نیروی جوانان در راستای مسئولیت پذیری اجتماعی برشمرد.

وی یکی از برنامه های عملیاتی این جمعیت را احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای در شهرستان عنوان کردو افزود: این جمعیت در نظر دارد پایگاه موقت و دائمی انتقال خون درجهت افزایش سرانه اهدای خون مردمی ایجاد نماید.

بزاز زاده طرح یگان پیشروی امداد و نجات با محوریت هلال احمر و دستگاه های خدمات رسانی به ویژه اعضای شورای مدیریت بحران شهرستان را یکی دیگر از برنامه عملیاتی این جمعیت عنوان کرد.

وی طرح آموزش و تشکیل تیم های امداد و نجات محلات را از اهداف جمعیت هلال احمر شهرستان در آینده بیان کرد و تشکیل پارک موضوعی امداد و نجات با رویکرد آموزشی و ایجاد انگیزه مردمی جهت عضویت در شاخه های مختلف هلال احمر، استفاده از ظرفیتهای اجتماعی صنایع بزرگ و هدفمندی برنامه های خیری و نیز توسعه خدمات داوطلبانه و عام المنفعه را از برنامه های عملیاتی این جمعیت برشمرد.

محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در شورای اسلامی در این نشست ضمن تشکر از فعالیتهای هلال احمر خدمت در این نهاد را مقدس و با ارزش بیان داشت و افزود:داشتن برنامه کاری، نقشه راه و نیز استفاده از تمامی ظرفیتهای موجود؛ خلق ایده های راهگشا را از مزیت های کاری هلال احمر برشمرد.

خاطر نشان می گردد؛ از سوی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر طرح اعطای امتیازهای ویژه به فعالین و داوطلبان در جمعیت هلال احمر در راستای تقویت تیم های عملیاتی جهت مطرح شدن در مجلس شورای اسلامی عنوان شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/wfNGd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *