اشکذر خبر

توجه به یاد شهدا و خانواده شهدا کمتر از شهادت نیست

شناسه خبر : 25045 | تاریخ انتشار : : ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۶ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز؛امام جمعه اشکذر در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس از مردم خواست تا یاد شهدای آن دوران را گرامی بدارند. حجت الاسلام طالبیان لطف و توجه داشتن به خانواده های شهدا را ستود و اظهار داشت :هر کس به خانواده شهدا خدمتی کند انگار به خود […]

به گزارش اشکذر نیوز؛امام جمعه اشکذر در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس از مردم خواست تا یاد شهدای آن دوران را گرامی بدارند.
حجت الاسلام طالبیان لطف و توجه داشتن به خانواده های شهدا را ستود و اظهار داشت :هر کس به خانواده شهدا خدمتی کند انگار به خود شهید کمکی کرده است و باعث میشود که  شهید در روز قیامت شافع او باشد.
خطیب جمعه اشکذر با یادآوری دوران 8ساله دفاع مقدس به مردم افزود:صدام؛ظلم ها و جنایات روحی ومعنوی فراوانی را به پیکره جمهوری اسلامی وارد کرد وعاقبت ننگین اعمالش را نیز چشید.جنایاتی که آثار آن هنوزم از چهره این مملک اسلامی زدوده نشده است.
وی از مردم خواست تا با شور و وصفی بیشتر هفته دفاع مقدس را هرساله گرامی بدارند.
امام جمعه اشکذر در قسمتهای پایانی خطبه دوم خود به سالروز بازگشایی مدارس اشاره کردو گفت:انسان ذاتا به علم و آموزش عجین شده است و علم آموزی را دوست دارد.
حجت السلام طالبیان با فرازی از خطبه های امیرالمونین علی (ع)اهمیت علم را برای انسان تشریح کرد و عنوان کرد:در دنیای امروز علم در هر کشوری حرف اول را میزند و هر جامعه ایی که از لحاظ علمی بالاتر باشد در سطح دنیا موفق تر وحرفی برای گفتن دارد.
شایان ذکر است که حجت السلام طالبیان در پایان خطبه دوم به علت تشرف به سفر حج در هفته پیش رو،حجت السلام عباس دهقان اشکذری را به عنوان امام جمعه موقت اشکذر در چند هفته عدم حضورشان خدمت مردم معرفی و از عموم مردم و نمازگذاران خداحافظی کردند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/t0NXs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *