اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

توجه به نخبگان، ايجاد توازن در همه مناطق ، راه اندازي اتاق فكر از مهمترین اهداف

شناسه خبر : 27654 | تاریخ انتشار : : 16 بهمن 1392 - 19:27 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، فرماندار جديد شهرستان اشكذر در مراسم تودیع و معارفه،  ضمن تبريك ايام ا… دهه مبارك فجر، خاطر نشان كرد: 24 خرداد امسال مردم كشور به اعتدال با رويكرد تدبير و اميد راي دادند. شاه حسيني رعايت خط قانون، در كنار هم بودن و توجه به مردم را سه اصل مهم خود […]

به گزارش اشکذر نیوز، فرماندار جديد شهرستان اشكذر در مراسم تودیع و معارفه،  ضمن تبريك ايام ا… دهه مبارك فجر، خاطر نشان كرد: 24 خرداد امسال مردم كشور به اعتدال با رويكرد تدبير و اميد راي دادند.
شاه حسيني رعايت خط قانون، در كنار هم بودن و توجه به مردم را سه اصل مهم خود در مسئوليت جديدش دانست و افزود: توجه به نخبگان، ايجاد توازن در همه مناطق شهرستان، راه اندازي اتاق فكر و خرد جمعي را از اهداف كاري خود مي دانم.
وي مهمترين عامل پيشرفت را وحدت، همدلي، صفا و صميميت در بين همه مناطق شهرستان بيان كرد و اظهار داشت: رييس جمهور تقويت سرمايه اجتماعي، توجه به سازمان هاي مردم نهاد، تعامل با همه سليقه ها و اجراي سياست هاي دولت را مورد تاكيد داشتند كه من نيز دنبال خواهم كرد.
فرماندار اشكذر گفت: از نقد سازنده استقبال مي كنم و آستانه تحمل بالايي خواهم داشت.
وي از تلاش هاي دشتي پور قدر داني كرد و گفت: از همكاري همگي در جهت پيشرفت شهرستان و اعتلاي جمهوري اسلامي بهره خواهيم برد.
منبع: روابط عمومي استانداري يزد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/21vSO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124