اشکذر خبر

فرماندار اشکذر مطرح کرد:

توانمندسازی مددجویان باید اساس کار کمیته امداد باشد

شناسه خبر : 101262 | تاریخ انتشار : : ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۲ | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در مراسم توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان، که با کمک خیرین بخش صنعت تهیه شده بود؛ اظهار کرد: توانمندسازی مددجویان باید اساس کار کمیته امداد باشد تا با کمک به کارآفرینی و اشتغال‌زایی، مددجویانی که به خودکفایی رسیده‌اند از چرخه حمایتی خارج شوند.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر از توزیع دویست بسته معیشتی بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد این شهرستان خبر داد.

هادی‌نسب افزود: این بسته‌ها با کمک خیرین بخش صنعت به ارزش هر بسته پنج میلیون ریال و برای کمک به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سایر خانواده‌های آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا در طرح احسان حسینی تهیه شده است.

فرماندار اشکذر در ادامه با تقدیر از تلاش‌های مجموعه کمیته امداد امام خمینی (ره) و تغییرات محسوس در این حوزه، خاطرنشان کرد: توانمندسازی مددجویان باید اساس کار کمیته امداد باشد تا با کمک به کارآفرینی و اشتغال‌زایی، مددجویانی که به خودکفایی رسیده‌اند از چرخه حمایتی خارج شوند.

محمدعلی کریمی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز در این مراسم ضمن تقدیر از حمایت‌های فرماندار شهرستان، به بیان گزارشی از برخی اقدامات و فعالیت‌های کمیته امداد در راستای شناسایی، آموزش، اشتغال‌زایی و کارآفرینی و حمایت از نیازمندان و مددجویان پرداخت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/7gfXl

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *