اشکذر خبر

توافق کی روش و کفاشیان برای امضای قرارداد/ کارلوس تا جام جهانی 2018 باقی می ماند

شناسه خبر : 30022 | تاریخ انتشار : : 27 تیر 1393 - 21:09 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ایرنا، عباس ترابیان مدیر اجرایی کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال ایران با بیان مطلب فوق افزود : در صورت توافق کلی، در مراسمی که به احتمال فراوان در روز دهم مردادماه امسال برگزار خواهد شد، قرارداد کی روش به امضا می رسد. وی خاطر نشان کرد : یکسری تغییرات […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ایرنا، عباس ترابیان مدیر اجرایی کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال ایران با بیان مطلب فوق افزود : در صورت توافق کلی، در مراسمی که به احتمال فراوان در روز دهم مردادماه امسال برگزار خواهد شد، قرارداد کی روش به امضا می رسد.

وی خاطر نشان کرد : یکسری تغییرات در متن قرارداد کی روش به وجود آمده که قرار است کی روش ، این تغییرات را با وکیل حقوقی خود مطرح کند تا شرایط برای امضای قرارداد سرمربی تیم ملی فراهم شود.

ترابیان درباره مدت قرارداد کی روش گفت : قرارداد این مربی تا پایان جام جهانی 2018 روسیه خواهد بود تا این مربی فرصت کافی برای آماده سازی تیم قدرتمندی را برای جام جهانی آینده داشته باشد.

به گزارش ایسنا، عباس ترابیان افزود: شروع قرارداد جدید کی‌روش از اول آگوست 2014 خواهد بود و این مربی در یک برنامه بلند مدت روند پیشرفت تیم ملی را تعیین می کند.

ترابیان گفت: کی‌روش از قبل برنامه ریزی کرده بود که برای یک سری از کارها چند روز دیگر ایران را ترک کند. اما پس از آن که برگشت قراردادش با برگزاری مراسمی تمدید می شود. البته او در این چند روز اطلاعاتی را درباره برنامه های سازمان لیگ شامل مسابقات باشگاهی و همین طور پیشنهاداتی برای بازی های تدارکاتی را دریافت خواهد کرد.

در این جلسه برای حضور دو مربی ایرانی در کادر فنی تیم ملی نیز توافق انجام شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/MFDpX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *