• کد خبر: 37131
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه 24 بهمن 1393 - 20:29
  امام جمعه اشکذر:
  حجت الاسلام طالبیانگفت: همانطوری که مردم با حضور باشکوه خود به مسئولین نظام گفتند ما در مقابل دشمن ایستاده ایم از دولت مردان کشور نیز میخواهند در هر لحظه و هر کجا عزت و احترام ملت را حفظ کنند

  به گزارش اشکذر نیوز، امام‌جمعه اشکذر در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ضمن تشکر از تمام کسانی که در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرده‌اند اظهار داشت: مردم با حضور خود در راهپیمایی به همه مردم دنیا نشان دادند که تهدید، توهین و تحریم‌ ملت ایران، آن‌ها را از ارزش‌ها و آرمان‌های خود دور نخواهد کرد.

   

  حجت‌الاسلام طالبیان در ادامه به پیام  ملت ایران، در راهپیمایی 22 بهمن به مسئولین داخلی کشور اشاره کرد و گفت: همان‌طوری که در لفظ و گفتار خود از این حضور باشکوه مردم  قدردانی می‌کنید در عمل  نیز باید از مردم قدردان باشید و حق این ملت را ادا کنید.

   

  وی ادامه داد: همان‌طوری که مردم با حضور باشکوه خود به مسئولین نظام گفتند ما در مقابل دشمن  ایستاده‌ایم از دولت‌مردان کشور نیز می‌خواهند  در هرلحظه و هرکجا عزت و احترام ملت را حفظ کنند.

   

  خطیب نمازجمعه اشکذر به دیگر پیام ملت در راهپیمایی 22 بهمن اشاره کرد و گفت: در این مذاکرات مسئولان دستگاه دیپلماسی باید به مواضعی که از سوی مقام معظم رهبری بیان می‌شود تاکید داشته باشند، با هر حرکت دشمن از هدف خود فاصله نگیرند و حافظ عزت و اقتدار نظام باشند.

   

  حجت الاسلام طالبیان در آخر به سخنان اخیر مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: اگر توافقی صورت بگیرد، می‌بایست تمام تحریم‌ها برداشته شود و توافق باید در یک مرحله صورت گیرد و با متنی شفاف و روشن انجام شود.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/VxoaM

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *