اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
+تصویر

تنها ۴۰درصد مساجد شهرستان اشکذر فعال هستند/ جای خالی تمثال شهدا و یادمان چهره های ماندگار شهرستان در سطح شهر احساس می شود

شناسه خبر : 101708 | تاریخ انتشار : : 14 مهر 1400 - 9:52 | ارسال توسط :

رئیس سازمان تبلیغات شهرستان اشکذر در جلسه شورای اسلامی شهر اشکذر حضور یافت و به فعالیت ۴۰درصدی مساجد در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: در سطح شهرستان  ۱۰۰ مسجد وجود دارد که از این تعداد فقط ۴۰ مسجد فعال هستند.

به گزارش اشکذر خبر، جلسه شورای اسلامی شهر اشکذر با دعوت از رییس سازمان تبلیغات شهرستان اشکذر در دفتر این شورا برگزار شد.

رئیس سازمان تبلیغات شهرستان اشکذر در این جلسه با اشاره به اهمیت مساجد و روحانیون در جامعه، افزود:حضور اعضای شورای شهر در مساجد و شنیدن حرف شهروندان ضروری است و می تواند باعث پیشرفت روزافزون شهر و کاهش مشکلات مردم شود.

وی با اشاره به گسترش فعالیت مساجد و حسینیه ها، تصریح کرد: در سطح شهرستان  ۱۰۰ مسجد وجود دارد که از این تعداد فقط ۴۰ مسجد فعال هستند، که مجموعه شهرستان در حال تلاش برای به راه انداختن ۶۰ مسجد غیرفعال دیگر است.

پور قیومی در بخش دیگر سخنان خود، از اعضای شورای شهر اشکذر خواستار اجرای برنامه های فرهنگی، مذهبی در پارک های شهرستان بخصوص پارک بزرگ شهر و بانوان شد و ادامه داد: نباید از برگزاری برنامه های فرهنگی و مذهبی در پارک های سطح شهرستان غفلت کرد و همچنین می توان در سطح شهر نیز برگزاری جلسات عمومی تفسیر قران، احکام عمومی و جلسات پرسش و پاسخ در زمینه های فقهی، حقوقی، علمی و تربیت دینی فرزندان در دستور کار قرار داد.

این مقام مسئول، اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر را تشویق به جمع آوری آثار و خاطرات شهدای کارمند، دانشجو و دانش آموز کرد و اظهار داشت: جای خالی یادمان چهره های ماندگار، عالمان و دانشمندان  و تمثال مطهر شهدای شهرستان در سطح شهر احساس می شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/JCchr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec