اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تنها منبع تامين آب روستای طاحونه غیرقابل‌شرب اعلام شد

شناسه خبر : 52856 | تاریخ انتشار : : 07 خرداد 1395 - 9:43 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، آب قنات روستاي طاحونه بخش خضرآباد شهرستان اشكذر تنها منبع تامين آب شرب روستای طاحونه با نمونه‌برداری و تشخيص آلودگي ميكروبي غیرقابل‌شرب اعلام شد. با توجه به نمونه‌برداری و تشخيص آلودگي ميكروبي آب قنات روستاي طاحونه بخش خضرآباد شهرستان اشكذر و با توجه به اينكه تنها منبع تامين آب […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، آب قنات روستاي طاحونه بخش خضرآباد شهرستان اشكذر تنها منبع تامين آب شرب روستای طاحونه با نمونه‌برداری و تشخيص آلودگي ميكروبي غیرقابل‌شرب اعلام شد.

با توجه به نمونه‌برداری و تشخيص آلودگي ميكروبي آب قنات روستاي طاحونه بخش خضرآباد شهرستان اشكذر و با توجه به اينكه تنها منبع تامين آب شرب روستا از قنات است تيم بازرسي بهداشت محيط مركز بهداشت شهرستان اشکذر از منطقه کرد و آموزش در خصوص عدم شرب آب اين قنات را به مردم روستا داد.

همچنین این تیم بازرسی با نصب بنر اطلاع‌رسانی در محل قنات نصب و مکاتبات در خصوص تامين آب سالم از طريق تانكر سيار را با مسئولان ذی ربط انجام داد.

آب روستای طاحونه

به گفته محمدرضا حاتمی مدیر آب و فاضلاب روستایی استان آب‌رسانی به روستاهای استان از طریق 325 حلقه چاه، 47 رشته قنات، 15 دهنه چشمه و بقیه از آب انتقالی صورت می‌گیرد.

شایان‌ذکر است، آب‌رسانی به بیش از 64 هزار نفر جمعیت در 310 روستای استان نیز توسط آب‌رسانی سیار صورت می‌گیرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9SxON

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124