امام جمعه اشکذر تنها راه نجات از عقده سرطانی اسرائیل را مقاومت دانست.

به گزارش اشکذر خبر، حجت الاسلام محمدرضا طالبیان امام جمعه اشکذر با اشاره به اتفاقات اخیر در فلسطین و عملیات گسترده و پیچیده نظامی و امنیتی در سرزمین های اشغالی، گفت: این گروه مقاومت فلسطینی توانستند ضربات کاری حیثیتی و نظامی بر آبروی دولت اسرائیل و همپیمانانش وارد کنند.

 

وی با بیان این که واکنش اسرائیلی ها به حملات قابل پیش بینی بود، افزود: بیش از ۲ میلیون انسان در این باریکه کوچک زندگی می کنند که حملات موشکی اسرائیل تلفات سنگین بر انسان ها بی گناه به بار آورده است.

 

طالبیان با اشاره توصیه های قرآن کریم نسبت به یهودیان افراطی تصریح کرد: خداوند در قرآن می‌فرماید شدیدترین دشمنان مسلمانان یهودیان و کفار هستند که تنها را نجات از شرارت آن ها تقابل با آن ها است.

 

وی یکی از خصوصیات یهودیان افراطی را خدا ستیزی و دین ستیزی دانست و گفت. بسیاری از پیامبران خدا توسط یهودیان کشته شده اند حتی پیامبرانی که از قوم خودشان بودند.

 

امام جمعه اشکذر از دیگر خصوصیات یهودیان را قومیت گرایی، نژاد پرستی و خود برتری بینی برشمرد.

 

طالبیان عدم اعتقاد به معاد و دنیا دوستی و فساد گرایی است را از خصوصیات ذکر شده در قرآن دانست که در صهیونیست های کنونی شدت پیدا کرده است.

 

وی به فرمایشات رهبری در هفته اخیر اشاره و بیان کرد: مقام معظم رهبری تنها راه نجات این غده سرطانی در منطقه ما را مقاومت و جنگیدن با آن ها و دوری از سازش و مذاکره عنوان کردند چون آنان به پیمان و عهد خود وفا نمی کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FUuiB