• کد خبر: 87742
   منتشر کننده: دهقانی
    تاریخ انتشار: سه شنبه 17 دی 1398 - 11:56
  مهلت ویرایش و ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 دانشگاه آزاد اشکذر تمدید شد.

  اشکذر خبر: بر اساس اطلاعیه روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، تمام داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی که در زمان مقرر (از تاریخ ۱۶ لغایت ۲۸ آذرماه ۹۸) در آزمون مزبور ثبت نام کرده اند می توانند از روز دوشنبه مورخ ۱۴ بهمن لغایت چهارشنبه ۱۶ بهمن ۹۸ با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و همچنین اطلاعیه مورخ ۲۶ آذر ماه ۹۸ در خصوص اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی خود اقدام و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کنند.

  ضمناً به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام در آزمون نشده اند ترتیبی اتخاذ گردیده که در بازه زمانی فوق (۱۴/۱۱/۹۸ لغایت ۱۶/۱۱/۹۸) این دسته از متقاضیان نیز بتوانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

  هر داوطلب بنابر علاقه خود می تواند حداکثر در یک کد رشته امتحانی اصلی و یک کد رشته امتحانی شناور ثبت نام کند و برای هر کد رشته می باید یک کارت اعتباری خریداری نماید.

  تمام کسانی که دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترای حرفه ای و حتی دانشجویانی که حداکثر تا ۳۱ شهریور ۹۹ موفق به اخذ مدرک کارشناسی شوند مجاز به ثبت نام در این آزمون خواهند بود.

  دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر دارای رشته های مشاوره گرایش مشاوره خانواده (کد۲۱۶۱۱)، مکانیک گرایش تبدیل انرژی (کد ۴۰۶۶۴)، مهندسی برق گرایش سیستم های قدرت (کد ۴۰۰۵۵)، زیست شناسی سلولی و مولکولی (کد ۳۰۵۸۶)، ژنتیک (کد ۳۰۵۰۳)، میکروبیولوژی گرایش میکروب های بیماری زا (کد ۳۰۴۹۳) و پژوهش هنر (کد ۶۰۱۱۵) در مقطع کارشناسی ارشد است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/IYC7E

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *