اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تلگرام با قابلیت‌های جدید آپدیت شد

شناسه خبر : 51893 | تاریخ انتشار : : 25 فروردین 1395 - 12:24 | ارسال توسط :

همان‌طور که می‌دانید سال گذشته، تلگرام پلتفرم بات خود را معرفی کرد که شاید بتوان گفت پیشگام وررود بات‌ها به عرصه عمومی بود. حال تلگرام نسخه دوم آن یعنی پلتفرم بات 2 را معرفی کرد. از ویژگی‌های این نسخه می‌توان به کیبرد در خط، کال‌بک، دکمه‌های لینک، مجوز مکان‌یابی و ویرایش پیام‌های در حال نمایش […]

همان‌طور که می‌دانید سال گذشته، تلگرام پلتفرم بات خود را معرفی کرد که شاید بتوان گفت پیشگام وررود بات‌ها به عرصه عمومی بود. حال تلگرام نسخه دوم آن یعنی پلتفرم بات 2 را معرفی کرد. از ویژگی‌های این نسخه می‌توان به کیبرد در خط، کال‌بک، دکمه‌های لینک، مجوز مکان‌یابی و ویرایش پیام‌های در حال نمایش اشاره کرد. بات‌های جدید همچنین قادر خواهند بود که هر نوع محتوایی مانند اسناد، MP3، ویدئو، استیکر، انیمیشن و تماس را تولید کنند و شما آن‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. تلگرام چند بات به عنوان نمونه ساخته است تا این ویژگی‌ها را نشان دهد.

تلگرام با قابلیت‌های جدید آپدیت شد

مثلا در بات موزیک شما با استفاده از کیبرد در خط می‌توانید با بات ارتباط برقرار کنید، بدون آنکه نیازی باشد که پیامی بفرستید. این بات، قادر خواهد بود که متن پیام‌ها را در حالیکه شما در حال مرور نتایج جستجو هستید، تغییر دهد. حالت درخط این بات به شما اجازه می‌دهد که در پنجره ورودی، فایل ام‌پی‌تری را به هر چتی بفرستید. مثال دیگر باتfoursquare است که به شما اجازه می‌دهد که مکان نقاط نزدیک به خود را برای دیگران بفرستید. البته باید مجوز استفاده از مکان خود را فعال کنید.

این بات‌های ساده تازه اول راه هستند. تلگرام ادعا می‌کند که پلتفرم بات 2 به توسعه‌دهنگان این اجازه را می‌دهد که بات‌هایی قدرتمند، ولی روان و ساده تولید کنند. به یاد داشته باشید که اگر میخواهید از این ویژگی‌ها و بات‌ها استفاده کنید، باید تلگرم خود را به آخرین نسخه (12 آوریل) آپدیت کنید.

منبع: آی تی رسان

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Fuu9W

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124