اشکذر خبر

عرضه کالاهای اساسی توسط فروشگاه رفاه شهرستان اشکذر در راستای تنظیم بازار

شناسه خبر : 34365 | تاریخ انتشار : : 05 آذر 1393 - 18:02 | ارسال توسط :

مسئول روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر گفت: شهروندان جهت جلوگیری سریع بازرسان از تخلف های صنفی می توانند با شماره ۱۲۴ تماس و گزارشات تخلف را جهت بررسی اعلام کنند. به گزارش اشکذر نیوز، فلاح در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری اتاق اصناف شهرستان اشکذر، اظهار کرد: اداره صنعت، معدن و […]

مسئول روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر گفت: شهروندان جهت جلوگیری سریع بازرسان از تخلف های صنفی می توانند با شماره ۱۲۴ تماس و گزارشات تخلف را جهت بررسی اعلام کنند.

به گزارش اشکذر نیوز، فلاح در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری اتاق اصناف شهرستان اشکذر، اظهار کرد: اداره صنعت، معدن و تجارت اشکذر همزمان با آغاز هفته بسیج  بازرسی های خود را در راستای دفاع از حقوق مصرف کنندگان افزایش داده که این برنامه تا پایان سال ادامه و بعد از آن نیز در قالب طرح نظارتی ویژه نوروز 94 ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: کارشناس و بازرس  ما در دو نوبت صبح و عصر از واحد های صنفی جهت بازرسی و بررسی قیمتها ، بازدید می کنند و در صورت مشاهده تخلف برابر قانون با متخلفان برخورد خواهند کرد.

فلاح تصریح کرد: با توجه به وسعت کاری بالا امیدواریم با همکاری مردم بتوانیم با متخلفان سریعتر برخورد نماییم که در این راستا، مصرف کنندگان می توانند با شماره ۱۲۴ تماس و گزارشات تخلفات خود را به بازرسان ما جهت بررسی و برخورد اعلام کنند.

ایشان افزود: در راستای تنظیم بازار شهرستان نیز کالاهای اساسی مانند گوشت قرمز، برنج و شکر با قیمت مناسب برای عرضه بین مردم شهرستان جذب شده است که فعلا توسط فروشگاه رفاه شهرستان در حال توزیع می باشد و امیدواریم با پیگیری های انجام شده ظرف چند روز آینده بتوانیم واحدهایی نیز در بخشهای دیگر شهرستان جهت فروش این اقلام شناسایی و معرفی نمائیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/uz4zs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *