• کد خبر: 92231
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 3 تیر 1399 - 17:15
  فرماندار شهرستان اشکذر در بازدید از کارخانه کاشی عقیق:
  فرماندار شهرستان اشکذر: اشتغال زایی بیش از ۶۰۰ نفر در واحد صنعتی کاشی عقیق و رعایت مسائل زیست محیطی به عنوان واحدی که در نزدیکی محدوده شهری در حال فعالیت است دو مولفه ممتاز این مجموعه به شمار می‌رود.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، همزمان با فرارسیدن هفته قوه قضائیه؛ در راستای بررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی شهرستان اشکذر هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر همراه با پوردهقان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی این فرمانداری، رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب اسلامی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و جمعی از کارمندان دادگستری شهرستان اشکذر از واحد کاشی و سرامیک عقیق در شهرک صنعتی نیکو اشکذر بازدید و با مدیریت مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

  در این دیدار فرماندار اشکذر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه کاشی عقیق در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید در شهرستان‌ گفت: اشتغال زایی بیش از ۶۰۰ نفر در این واحد و رعایت مسائل زیست محیطی با عنوان واحدی که در نزدیکی محدوده شهری در حال فعالیت است دو مولفه ممتاز این مجموعه به شمار می رود.

  هادی نسب از تشکیل کارگروهی با حضور دستگاه های اجرایی شهرستان به منظور بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و شناسایی و رفع موانع تولید خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم با هماهنگی بین دستگاه‌های قضایی و اجرایی، اقدامات عملی برای تحقق شعار سال برداریم.

  محمد حسین دهقانی‌زاده رئیس دادگستری شهرستان اشکذر با اشاره به نامگذاری سال “جهش تولید” از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: همه باید برای تحقق شعار سال تلاش کنند که بخشی از این انتظارت حمایت قضایی و حقوقی از تولید کنندگان و تسهیل شرایط برای رونق هر چه بیشتر فضای کسب و کار  است و این رویکرد در دادگستری شهرستان اشکذر مورد توجه قرار گرفته است.

  دهقانی زاده به تدوین سند تحول قوه قضائیه اشاره و افزود: حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی  و حل موارد اختلافی بین دستگاه‌های دولتی و واحدها از موضوعات اولویت دار دستگاه قضایی در این سند تحول است که با جدیت در شهرستان پیگیری و دنبال خواهد شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/k6hXP

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *