اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تلاش در جهت ارتقای سطح علمی دانشگاه های شهرستان

شناسه خبر : 66463 | تاریخ انتشار : : 07 شهریور 1396 - 13:17 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر ،  علیرضا ابوالحسنی در نشست کمیسیون دانشجویی شهرستان که به منظور بررسی مسائل و مشکلات دانشگاهی و دانشجویی برگزارشد با تاکید بر استفاده حداکثری از پتانسیل ‌موجود در دانشگاه‌ها و توانایی‌های دانشجویان  گفت: دانشجویان در قالب تشکلهای خود می توانند منشا اثر باشند و این به شرطی است که زمینه برای […]

به گزارش اشکذر خبر ،  علیرضا ابوالحسنی در نشست کمیسیون دانشجویی شهرستان که به منظور بررسی مسائل و مشکلات دانشگاهی و دانشجویی برگزارشد با تاکید بر استفاده حداکثری از پتانسیل ‌موجود در دانشگاه‌ها و توانایی‌های دانشجویان  گفت: دانشجویان در قالب تشکلهای خود می توانند منشا اثر باشند و این به شرطی است که زمینه برای حضور مثبت آنان در عرصه مهیا شود.

وی با تبیین اهداف و محورهای اساسی کمیسیون دانشجویی به نقش دانشجویان در کشور پرداخت و اظهار داشت: بیداری دانشجویان در به ثمر رسیدن انقلاب ، رشادتها و شجاعتهای آنان در هشت سال دفاع مقدس و کسب عناوین و رتبه های برتر در عرصه های علمی و ورزشی برای همگان روشن بوده و حائز اهمیت است.

معاون فرماندار اشکذرخاطر نشان کرد: با این ویژگیها که در دانشگاهها وجود دارد و تاکیدات زیادی هم از سوی مقام معظم رهبری در خصوص دانشگاهها شده است می طلبد که به این مهم پرداخته و درصدد رفع مشکل آنها باشیم.

وی با اشاره به برخی از پتانسیل های شهرستان در زمینه کشاورزی ، صنعت و دام تصریح نمود: باید در زمینه ایجاد رشته های دانشگاهی در راستای پتانسیل های موجود در شهرستان اقدام شود.

ابوالحسنی خاطر نشان کرد: دانشجویان می تواند با سوق دادن موضوعات پژوهشی و پایان نامه ای خود حول محور آسیب های اجتماعی موجود در شهرستان مسوولان را در راستای رفع این معضلات و آسیب های اجتماعی کمک نمایند.

وی در ادامه با ابراز گلایه‌مندی از عدم حضور برخی مدیران دانشگاه ها در جلسات فرمانداری تصریح کرد: متاسفانه برخی دستگاه‌ها در جلسات شهرستانی غایب هستند که انتظار می‌رود مدیران جلسات را جدی بگیرند.

معاون فرماندار اشکذر  در پایان بر تشکیل مستمر جلسات کمیسیون و رصد مسائل و مشکلات دانشجویان تاکید و از اعضای کمیسیون خواست نسبت به بررسی و حل مشکلات دانشجویان اهتمام جدی داشته باشند.  

 

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/EvR0h

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124