اشکذر خبر

+کلیپ دانش آموزان مناطق محروم شهرستان اشکذر به رئیس جمهور/

تقدیر و تشکر رئیس جمهور از معلم و دانش آموزان مناطق محروم شهرستان اشکذر/ دانش آموزان اشکذری هدیه خود را به رئیسی دادند

شناسه خبر : 103300 | تاریخ انتشار : : ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۳ | ارسال توسط :

 در ابتدای جلسه دیدار خیرین با رئیس جمهور که در عصر امروز در یزد برگزار شد، ابتدا کلیپ کوتاهی از دانش آموزان روستای پناهکوه و معلم جهادی شان پخش شد و سپس این دانش آموزان هدیه های معنوی خود را تقدیم رئیس جمهور کردند.

به گزارش اشکذر خبر، پنج نفر از دانش آموزان جهادگر و مناطق محروم شهرستان اشکذر روستاهای پناهکوه، خمسیان و میل سفید در ویدیویی از ریاست جمهور خواسته بودند تا در سفر به استان دارالعباده یزد به خدمت ایشان برسند و در آستانه شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی دلنوشته و نقاشی حاج قاسم را به ایشان هدیه دهند.

در ابتدای جلسه دیدار خیرین با رئیس جمهور که در عصر امروز در یزد برگزار شد، ابتدا این کلیپ کوتاه از دانش آموزان روستای پناهکوه و معلم جهادی شان پخش شد و سپس این دانش آموزان هدیه های معنوی خود را تقدیم رئیس جمهور کردند.

رئیس جمهور ایران، آیت الله سید ابراهیم رئیسی هم در سخنرانی خود از زحمات معلم جهادی این دانش آموزان (آقای توکلی) و دانش آموزان جهادی تقدیر و تشکر کرد.

لازم به ذکراست، رضاتوکلی مدیر آموزگار مدرسه پناه کوه است که نزدیک به بیش از هشت سالمسیر صعب العبور ۶۰ کیلومتری به روستای محروم پناهکوه و میل سفید را با تمام مشکلاتی که دارند طی می کند تا مدرسه سه دانش آموزه خود را زنده نگه دارد.

در ادامه می توانید کلیپ دانش آموزان مناطق محروم شهرستان اشکذر مشاهده کنید.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/35V96

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *