اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

تقدیر و تشکر از مدیر مسئول سایت خبری رستاق نیوز

شناسه خبر : 90128 | تاریخ انتشار : : 26 اسفند 1398 - 16:28 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ محمود ادیبان مسول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اشکذر از محمد رضا قانع مذیر مسئول سایت خیری رستاق نیوز تجلیل کرد. در این تقدیر نامه است: جناب  آقای محمد رضا قانع عزآبادی مدیر محترم سایت وزین رستاق نیوز با سلام و صلوات بر محمد و آل طاهرش (ص) […]

به گزارش اشکذر خبر؛ محمود ادیبان مسول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اشکذر از محمد رضا قانع مذیر مسئول سایت خیری رستاق نیوز تجلیل کرد.

در این تقدیر نامه است:

جناب  آقای محمد رضا قانع عزآبادی مدیر محترم سایت وزین رستاق نیوز با سلام و صلوات بر محمد و آل طاهرش (ص)

نیک مستحضرید امروزه کلیه مسائل اقتصادی ، اجتماعی ، عمرانی و حتی سیاسی می بایست بر بستر فرهنگ و اندیشه مردم آن سرزمین استوار گردد . به عنوان نمونه تمام کارهای عمرانی در جوامع پیشرفته ودر حال توسعه با پیوست های فرهنگی و زیست محیطی ارائه می گردد . و اگر چنانچه در آن پروژه مسائل فرهنگی و ریست محیطی دیده نشود آن پروژه لغو می گردد.

اینجانبب دست وبازوی شما را به گرمی می شفارم که با  راه اندازی سایت وزین رستاق نیوز درصدد معرفی جاذبه ها و بناهای تاریخی فرهنگی روستاهای رستاق شهرستان اشکذر برآمدید و با خلاقیت ، درایت و تجربه منحصرد به فرد خود نسبت به آگاه کردن مردم سرزمین خود از هیچ کوششی دریغ نمی ورزید .

همت والایی جنابعالی ستودنی است زیرا عقیده دارم کارهای بزرگ فرهنگی ، مردان بزرگ فرهنگی می خواهد که الحق و انصاف شما شایسته آن هستید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/paGzs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec