• کد خبر: 90128
   منتشر کننده: غلامرضا دهقانی
    تاریخ انتشار: دوشنبه 26 اسفند 1398 - 16:28
  محمود ادیبان مسول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اشکذر از محمد رضا قانع مذیر مسئول سایت خیری رستاق نیوز تجلیل کرد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ محمود ادیبان مسول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اشکذر از محمد رضا قانع مذیر مسئول سایت خیری رستاق نیوز تجلیل کرد.

  در این تقدیر نامه است:

  جناب  آقای محمد رضا قانع عزآبادی مدیر محترم سایت وزین رستاق نیوز با سلام و صلوات بر محمد و آل طاهرش (ص)

  نیک مستحضرید امروزه کلیه مسائل اقتصادی ، اجتماعی ، عمرانی و حتی سیاسی می بایست بر بستر فرهنگ و اندیشه مردم آن سرزمین استوار گردد . به عنوان نمونه تمام کارهای عمرانی در جوامع پیشرفته ودر حال توسعه با پیوست های فرهنگی و زیست محیطی ارائه می گردد . و اگر چنانچه در آن پروژه مسائل فرهنگی و ریست محیطی دیده نشود آن پروژه لغو می گردد.

  اینجانبب دست وبازوی شما را به گرمی می شفارم که با  راه اندازی سایت وزین رستاق نیوز درصدد معرفی جاذبه ها و بناهای تاریخی فرهنگی روستاهای رستاق شهرستان اشکذر برآمدید و با خلاقیت ، درایت و تجربه منحصرد به فرد خود نسبت به آگاه کردن مردم سرزمین خود از هیچ کوششی دریغ نمی ورزید .

  همت والایی جنابعالی ستودنی است زیرا عقیده دارم کارهای بزرگ فرهنگی ، مردان بزرگ فرهنگی می خواهد که الحق و انصاف شما شایسته آن هستید.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/paGzs

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *