نماینده ولی فقیه در استان یزد در پیامی از دانش آموزان شهرستان اشکذر و دست اندرکاران نوحه حماسه «فتح خون» تقدیر کرد.

به گزارش اشکذر خبر، آیت الله محمدرضا ناصری در پیامی از دانش آموزان شهرستان اشکذر و دست اندرکاران نوحه «حماسه فتح خون» که در محکومیت جنایت‌های رژیم صهیونیستی و در حمایت کودکان و مادران شهید غزه تولید و اجرا شده، تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام به این شرح است: به تمام نوجوانان شهرستان اشکذر خصوصا هزار نونهال و نوجوانی که نوحه حماسه فتح خون را اجرا کردند عرض سلام و خداقوت دارم.

اینکه جمع زیادی از دهه نودی و هشتادی در حسینه بزرگ شهر خود جمع شوند و در قالب یک هیئت عزاداری و با نوحه‌ای حماسی، شمر زمانه خود یعنی استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی را به جهانیان معرفی کنند، حرکت و حماسه زیبایی است که همگان را به تحسین وا می‌دارد.

وظیفه خود می‌دانم در این چند خط از هزار دانش آموزی که به نیابت از هزار شهید نوجوان استان یزد این نوحه را برای مادران و کودکان مظلوم و شهید فلسطین و غزه خواندند و سینه زنی کردند و همچنین از مربیان و مدیرانی که در تولید این کار فاخر حماسی نقش داشتند کمال تقدیر و تشکر را داشته باشم.

امیدوارم تمام نونهالان و نوجوانان آینده ساز کشور عزیزمان در کنار جدیت در درس خواندن، معیار‌های معنوی و معرفتی، چون توسل به اهل بیت علیهم السلام و زمان شناسی و بصیرت خود را تقویت کنند.

ان شاء الله دعا‌های حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، منجی عالم بشریت پشت و پناه تمام مظلومان عالم و نسل نونهال و نوجوان کشور ما باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/pDgP0