اشکذر خبر


تقدیر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر از حضور به یادماندنی مردم در مراسم بازخوانی خطبه غدیر

شناسه خبر : 108703 | تاریخ انتشار : : ۲۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷ | ارسال توسط :

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر طی پیامی از حضور پررنگ مردم این شهرستان در مراسم بازخوانی خطبه غدیر قدردانی کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ سرهنگ حسین هاتفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر طی پیامی از حضور حماسی و به یاد ماندنی مردم در مراسم بازسازی واقعه و بازخوانی خطبه غدیر تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام هاتفی به شرح زیر است:

بسم ا… الرحمن الرحیم

سلام بر غدیر، سلام بر سرنوشت رقم خورده تاریخ، سلام بر چشمه همیشه زلال، سلام بر مولا علی بن ابیطالب- علیه السلام- و چه بهتر است بگوییم: « سلام بر مولا امیرالمومنین- علیه السلام- » زیرا که لقب خاص اوست زیرا این لقب را خداوند تعالی به ایشان عطا فرمودند.

مردم عزیز و ولایتمدار شهرستان اشکذر؛ حماسه بیاد ماندنی وحضور با صلابت و پرشور شما در مراسم بازسازی واقعه غدیر خم ،برگ زرین دیگری بر افتخارات شما مردم انقلابی و ولایی افزود،یک بار دیگر شناخت و اعتقاد خود نسبت به جایگاه ولایت و امامت را نشان دادیدوبه اثبات رساندید که می شود با تکیه بر شما مردم عزیز کارهای بزرگی را تا نقطه ی مطلوب به سرانجام رساند.
اینجانب ضمن خشوع در درگاه خداوند حی سبحان و شکرگزاری برای توفیق خدمتگزاری در این برنامه فرهنگی و مذهبی،سپاس و تحسین خود را به پیشگاه شما تقدیم می کنم.

بر خود لازم می دانم از حضور گرم و پرشور آحاد مردم بویژه خانواده های معظم شهدا،جانبازان،آزاده گان ،ایثارگران ،بسیجیان قهرمان ، روحانیت و سادات جلیل القدر،ائمه جمعه و جماعات،خیرین بزرگوار،و همکاری و مساعدت اعضای شورای تأمین و مسئولین ادارات شهرستان،نیروهای نظامی و انتظامی، هیئات مذهبی ،شهرداری و شورای اسلامی شهر اشکذر بویژه عوامل اجرایی و بازیگران این برنامه و همه عزیزانی که ما را در اجرای این برنامه یاری و مساعدت نمودند صمیمانه تشکر کنم.

در پایان با اعتماد به فضل و رحمت الهی و امید به توجهات ائمه اطهار (ع) سربلندی و موفقیت شما مردم عزیز، انقلابی و ولایی این شهرستان را از خداوند عزوجل مسئلت دارم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/f29Ze

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *