اشکذر خبر


تقدیر شهردار و اعضای شورای شهر مجومرد از حضور پرشکوه مجومردی ها در راهپیمایی روز قدس

شناسه خبر : 106577 | تاریخ انتشار : : ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۱ | ارسال توسط :

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مجومرد طی پیام های جداگانه از حضور غرورانگیز و حماسی مردم شهر مجومرد در نخستین راهپیمایی روز قدس در این شهر تشکر نمودند.

به گزارش اشکذر خبر؛ سید هادی حسینی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مجومرد طی پیام های جداگانه از حضور غرورانگیز و حماسی مردم شهر مجومرد در نخستین راهپیمایی روز قدس در این شهر تشکر نمودند.

حسینی در پیام خود آورده است:

روز قدس روز همبستگی با ملت مظلومی است که سرزمین خود را در اشغال رژیمی نژادپرست می بیند که به هیچ یک از اصول بین المللی پایبند نبوده و تنها با اتحاد ملتهای مسلمان و از موضع قدرت میتوان او را بر جای خود نشاند.

حضور امروز شما در راهپیمایی روز قدس در ادامه ایثار و رشادت شما در حفظ و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی در دفاع مقدس بوده و با این حماسه ثابت نمودید که بر عهد و میثاق خود در دفاع از کیان اسلامی و ایرانی میهن خود همیشه در صحنه حاضر خواهید بود.

اینجانب به نوبه خود و به نمایندگی از خدمتگذاران شما در شهرداری مجومرد این حضور پرشور را تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق و سربلندی شما را از خداوند متعال خواستارم.

همچنین اعضای شورای اسلامی شهر مجومرد در پیام تقدیر خود زا شهروندان مجومرد آورده اند:

بسم الله الرحمن الرحیم

آخرین جمعه ماه پرفیض و برکت رمضان المبارک، روز جهانی قدس که از یادگاریهای امام راحل می باشد به عنوان روز رساترین فریاد علیه رژیم پلید و کودک کش اسراییل و روز حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین در جای جای ایران بالاخص مردم فهیم و ولایتمدار و همیشه در صحنه شهر مجومرد بود.

مردم مؤمن، روزه دار و انقلابی همدل و هم صدا با تمامی عدالت خواهان ایران و جهان و با پشت سر گذاشتن لیالی پر برکت قدر، با حضور در راهپیمایی شکوهمند روز جهانی قدس غریو آزادی قدس شریف را سرداده و انزجار خود را سیاست های ددمنشانه رژیم منحوس اسراییل اعلام کردند.

همچنین جا دارد از کلیه دست اندرکاران این مراسم بالاخص اعضای ستاد روز قدس شهرستان اشکذر، فرمانداری این شهرستان، مسئولین ادارات، نیروی انتظامی و حوزه های مقاومت بسیج و سایر بزرگواران و نیز تمامی فعالان عرصه خبر و رسانه که در امر خطیر اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و تشویق و ترغیب مردم به حضور در راهپیمایی تلاش کردند؛ تقدیر و تشکر نماییم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/rcfW5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *