استاندار یزد با اهداء لوح سپاس از اقدامات رئیس دانشگاه آزاد یزد تقدیر کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ مهران فاطمی استاندار یزد در نشست اعضای هیات علمی و …. با اهداء لوح سپاس از تلاش های دکتر محمد رضا دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد تقدیر کرد.

در متن لوح تقدیر استاندار یزد خطاب به دهقانی اشکذری آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری
رئیس محترم دانشگاه آزاد اسلامی یزد
سلام علیکم

با احترام، جهان عرصه، هنرنمایی وجود ذی انسان‌های شریف و نیک اندیش است که دغدغه‌ مندانه در مسیر تقویت پایه‌‌های دانش و بینش و کسب دستاوردهای نوین علمی برای تعالی جامعه خویش می‌کوشند و گسترده علام را عرصه وسیع نیات پاک خود قرار می‌دهند.

انجام فعالیت‌های دانشی و سمعی بلیغ در نشر آگاهی و فضیلت اگر چه خود ارزش پاداشی چنان عظیم دارد که هیچ زبان و قلمی را یارای توصیف و بیان آن نیست، لیکن به حکم «اشکرکم لله اشکرکم للناس» و به پاس فعالیت مجدانه و تحسین برانگیز در زمینه های پژوهشی دانش بنیان، فرهنگی و آموزشی و کسب افتخارات ارزنده، تلاش خالصانه شما در راستای رشد و بالندگی علمی جامعه و درخشیدن نام استان یزد در صحیفه دستاوردهای حوزه آموزش عالی را ارج نهاده و صمیمانه عالی‌ترین مراتب تشکر و قدردانی خود را اعلام می‌نمایم. از درگاه لایزال حق – جل و علا- دوام توفیقات جنابعالی را درپرتوعنایت خاصه حضرت ولی ا… الاعظم “ارواحنا فداء” خواهانم.

شایان ذکر است؛ راه اندازی ۳ سرای نوآوری در زمینه های پوشاک، رباتیک و سرامیک، ارتقاء مرکز رشد دانشگاه از سطح ۳ به سطح ۱، ایجاد مرکز توسعه کارآفرینی، راه اندازی کارگاه اشتغال در دانشگاه، تدوین طرح ملی مهارت یار و کارگاه‌های معین در دانشکده مهارت و کارآفرینی، اجرای طرح مهارت زندگی در مدارس سما و اجرای طرح استاد فناور و انتخاب از جمله افتخارات و اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی یزد در دوران مدیریت دکتر دهقانی اشکذری میباشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/8Z4OQ