• کد خبر: 87689
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: شنبه 14 دی 1398 - 18:11

  به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری(س) فرماندار، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از زحمات حاج فضل الله شکاری به پاس مشارکت در احداث بیمارستان حضرت زینب کبری(س) این شهرستان تقدیر کردند.

  به گزارش اشکذرخبر، به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری(س) ” هادی هادی نسب” فرماندار، “وفایی نسب” معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی، نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و “پور دهقان” معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با خیر بیمارستان در حال ساخت حضرت زینب کبری(س) این شهرستان دیدار و از زحمات حاج فضل الله شکاری به پاس مشارکت در احداث این بیمارستان تقدیر کردند.

  در این دیدار  حاج فضل الله شکاری به ارائه گزارشی از روند احداث بیمارستان حضرت زینب کبری(س) اشکذر به عنوان مرکز تخصصی و فوق تخصصی دیابت در کشور پرداخت و گفت: طبق برنامه زمان بندی بهار ۹۹ این بیمارستان تکمیل و جهت تجهیز به وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تحویل داده خواهد شد.

  در این دیدار از طرف معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص ردیف استخدامی نیروی انسانی و هم چنین تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان قول مساعد داده شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/RmpQJ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *