اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تقدیر از برگزیدگان جشنواره عکاسی “حماسه حضور ” با حضور فرماندار اشکذر

شناسه خبر : 64564 | تاریخ انتشار : : 16 خرداد 1396 - 18:46 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ در نشست ساماندهی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان شهرستان اشکذر از برگزیدگان جشنواره عکاسی انتخابات 29 اردیبهشت ماه با عنوان “حماسه حضور” تجلیل شد. فرماندار اشکذر در این نشست بابیان اینکه عکس‌های به تصویر کشیده شده انتخابات تنها گوشه‌ای از حماسه بزرگ مردم ایران در 29 اردیبهشت‌ماه بود اظهار داشت: می‌طلبد […]

به گزارش اشکذر خبر؛ در نشست ساماندهی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان شهرستان اشکذر از برگزیدگان جشنواره عکاسی انتخابات 29 اردیبهشت ماه با عنوان “حماسه حضور” تجلیل شد.

فرماندار اشکذر در این نشست بابیان اینکه عکس‌های به تصویر کشیده شده انتخابات تنها گوشه‌ای از حماسه بزرگ مردم ایران در 29 اردیبهشت‌ماه بود اظهار داشت: می‌طلبد مسئولین شهرستان اشکذر نیز تمام همت خود را برای تأمین خواسته‌های شهروندان به کاربندند.

علیرضا عسکری اشکذری مدیرمسئول و سردبیر اشکذر خبر نیز در این نشست ضمن تقدیر از حمایت فرماندار اشکذر از اصحاب رسانه خواستار حمایت فرماندار در تسریع روند واگذاری اتاق خبر شهرستان شد.

وی همچنین با اشاره به حضور پرشور در مسابقه عکس حماسه حضور، اظهار داشت: دو عکس برتر با داوری مهدی دهقانی اشکذری عکاس برتر استان انتخاب  و یک عکس نیز از دیدگاه مخاطب برگزیده شد.

اسامی برگزیدگان:

عکس برتر از دیدگاه داوران

1- علی محمد دهقانی اشکذری

2- ابوالفضل زارع نژاد

عکس برتر از دیدگاه مخاطبان (تعداد لایک)

1- مرتضی دهقانی

اسامی برندگان قرعه کشی

1-سهیل سبزی

2- سیدعلیمحمد مرتضوی

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/OcCtH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124