اشکذر خبر

تقابل حساس مهربد و فرانتک در هفته هیجدهم

شناسه خبر : 48700 | تاریخ انتشار : : 24 دی 1394 - 6:50 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، هفته هیجدهم لیگ برتر استان یزد، از امروز ( پنجشنبه ) آغاز خواهد شد و در مهمترین و حساس ترین دیدار هفته هیجدهم، دو تیم اول و دوم جدول لیگ ، روز جمعه از ساعت 14 در ورزشگاه شهید چمران میبد به مصاف هم خواهند رفت. تقابل این دو تیم در […]

به گزارش اشکذر نیوز، هفته هیجدهم لیگ برتر استان یزد، از امروز ( پنجشنبه ) آغاز خواهد شد و در مهمترین و حساس ترین دیدار هفته هیجدهم، دو تیم اول و دوم جدول لیگ ، روز جمعه از ساعت 14 در ورزشگاه شهید چمران میبد به مصاف هم خواهند رفت.
تقابل این دو تیم در چند سال اخیر هیجانات خاص خود را داشته است و این بازی نیز به دلیل اینکه هر دو تیم مدعی قهرمانی هستند ، از حساسیت زیادی برخوردار است. تیم فرانتک اشکذر که با 6 امتیاز و یک بازی بیشتر در رده دوم جدول قرار دارد، در این بازی تمام سعی خود را برای کسب سه امتیاز بازی خواهد کرد.در طرف مقابل تیم مهربد که با جذب بازیکنان خوب ، در این فصل به یک تیم قدرتمندی تبدیل شده است، در این بازی به دنبال پیروزی خواهد بود .

حالا باید منتظر ماند و دید که حساس ترین بازی هفته هیجدهم لیگ برتر استان که حتی بتوان این بازی را خاص ترین بازی این فصل دانست، در چه شرایطی آغاز و در چه شرایطی به پایان خواهد رسید و انتهای این بازی کدام سرمربی با دست پر میدان را ترک خواهد کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/XtCKf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *