• کد خبر: 92743
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 31 تیر 1399 - 09:30
  با هدف استفاده بهتر از ساختمان خیری مرحوم حاج فضل الله توکلی
  طی نشست باصولی رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد، اعضای شورای شهر اشکذر، نماینده امام جمعه اشکذر و عضو شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر با فرماندار شهرستان اشکذر تصمیم جدی برای بهره برداری بیشتر از این ساختمان گرفته شد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ ساختمان جهاد دانشگاهی شهرستان اشکذر که به دلیل انتقال این دانشگاه به بلوار دانشگاه آزاد شهرستان اشکذر و البته به جز مدت کوتاهی که از مورد استفاده حوزه علمیه خواهران این شهرستان قرار گرفته بود؛ بدون استفاده مانده بود.

  این در حالی است که پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر طی یادداشتی تحت عنوان
  ساختمان جهاد دانشگاهی شهرستان اشکذر آرزوی برباد رفته مرحوم حاج فضل الله توکلی پیگیری رفع این معضل را در دستور کار خود قرار داد.

  این در حالی است که مطرح شدن این معضل و رفع آن مورد استقبال هادی هادی نسب فرماندار شهرستان واقع شد و با پیگیری های انجام شده از سوی وی و طی نشستی با حضور باصولی رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد، اعضای شورای شهر اشکذر، نماینده امام جمعه اشکذر و عضو شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر تصمیم جدی برای بهره برداری بیشتر از این ساختمان گرفته شد.

  بنابر این گزارش هادی نسب ضمن استقبال از فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و همچنین استفاده از ظرفیت های مرکز رشد جهاد دانشگاهی مستقر در شهرستان اشکذر آمادگی این شهرستان را جهت بستر سازی استفاده از ظرفیت های خوب سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد در تمامی زمینه ها اعلام نمودد و در ادامه نیز به همکاری متقابل سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد با شهرستان اشکذر در راستای استفاده بهینه از ظرفیت های هر دو طرف تاکید نمود.
  در ادامه این دیدار باصولی ضمن تشریح فعالیت های جهاد دانشگاهی استان یزد، پژوهشکده های جهاد دانشگاهی و همچنین فعالیت های آموزشی (در دو بخش بلند مدت و کوتاه مدت)، پژوهشی و فرهنگی، فعالیت مرکز رشد جهاد دانشگاهی در شهرستان اشکذر و اعلام آمادگی این نهاد جهت همکاری با مجموعه مدیریتی و علمی این شهرستان؛ گفت: سازمان جهاد دانشگاهی در خصوص راه اندازی مرکز آموزشی ایمنی (HSE)، آزمایشگاه صنایع غذایی، آب و خاک و سایر فعالیت های فرهنگی، پژوهشی و ظرفیت های موجود آمادگی کامل دارد.
  خاطر نشان میگردد؛ رئیس سازمان جهاد دانشگاهی یزد در خصوص پیگیری اضافه نمودن دو رشته دانشگاهی جدید در مقطع کارشناسی ارشد به واحد دانشگاه علم و هنر شهرستان اشکذر نیز قول مساعد داد.
  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/OUktw

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *