اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تغییر نام پایگاه خبری اشکذر نیوز به «اشکذر خبر»

شناسه خبر : 49333 | تاریخ انتشار : : 13 بهمن 1394 - 8:02 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، سایت اطلاع‌رسانی اشکذر نیوز از اردیبهشت سال 92 فعالیت خود را با ثبت در سامانه ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز کرد. اما با تکلیف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ثبت پایگاه‌های خبری، این رسانه نیز برای ثبت اقدام کرد که درنهایت هیئت نظارت […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، سایت اطلاع‌رسانی اشکذر نیوز از اردیبهشت سال 92 فعالیت خود را با ثبت در سامانه ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز کرد.

اما با تکلیف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ثبت پایگاه‌های خبری، این رسانه نیز برای ثبت اقدام کرد که درنهایت هیئت نظارت بر مطبوعات با فعالیت این رسانه به‌عنوان اولین پایگاه خبری اینترنتی مجوز دار در شهرستان اشکذر با نام «اشکذر خبر» در 19 مرداد 94 موافقت کرد.

مخاطبان گرامی می‌توانند علاوه بر دسترسی به مطالب سایت از دامنه پیشین (Ashkezarnews.ir) از دامنه Ashkezarkhabar.ir نیز استفاده نمایند.

این رسانه سعی کرد در طول سه سال گذشته با تولید فرآورده‌های گوناگون خبری و تحلیلی به‌ویژه یادداشت‌های باب جدیدی را در عرصه اطلاع‌رسانی شفاف، بی‌پرده و بدون لکنت زبان بازنماید.

فرهنگ نقد، انتقاد و نهادینه نمودن اصل انتقادپذیری یکی از اصلی‌ترین اهداف این رسانه در طول فعالیت خبری خود بوده است و همواره کیفی بودن اخبار و مطالب را بر کمیت و فراوانی اخبار ترجیح داده است.

تغییر مرکزیت قدرت رسانه‌ای از مرکز شهرستان و تعمیم آن به تمام نقاط شهرستان اشکذر یکی دیگر از اهداف محقق شده در مدت سه سال گذشته بوده است.

در پایان از زحمات از همه همکاران و خبرنگاران این سایت که در این سه سال بدون هیچ چشمداشتی سردبیر و مدیر مسئول را یاری کردند، قدردانی و تشکر می‌کنیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/hTpi7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124