• کد خبر: 25141
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 4 مهر 1392 - 19:20
  نماینده مردم اشکذر ویزد در مجلس:
  عضو کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تغییر رفتار دولتمردان آمریکا نسبت به گذشته گفت: باید دید پشت میز مذاکرات ایران و 5+1 چه اتفاقی رخ می دهد و اگر این گفتمان تبدیل به یک رفتار صحیح از طرف آمریکا شود برای ملت ما قابل قبول خواهد بود.

  عضو کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص صحبت های  تهدید برانگیز اوباما  در شصت و یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل  اظهار داشت:  برای  دولت اوباما باید قابل فهم باشد که ملت ایران را با تهدید  نباید پای مذاکره آورد زیرا ایرانی با اقتدار و شرفش پای میز مذاکره می نشیند تا از حقوقش دفاع  کند.

  تغییر رفتار آمریکا را باید درمذاکرات ۱+۵ دید

  محمد صالح جوکار با تاکید بر تغییر رفتار دولتمردان آمریکا نسبت به گذشته گفت: باید دید  پشت میز مذاکرات ایران و ۵+۱ چه اتفاقی رخ می دهد و اگر این گفتمان تبدیل به یک رفتار صحیح از طرف آمریکا شود برای ملت ما  قابل قبول خواهد بود.

  نماینده مردم اشکذر ویزد در مجلس شورای اسلامی موضع گیری رئیس جمهور ایران در نشست اخیر سازمان ملل متحد در نیویورک را قابل قبول دانست و گفت: روحانی حقوق ملت ایران را با پیام روشن و شفاف به گوش جهانیان رساند.

  نماینده موقت مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی سخنان رئیس جمهورمان را در رابطه با  افراطیون صهیونیست و تکفیری های جنایتکار که با حمایت آمریکا در سوریه نسل کشی می کنند و دنیا چشمش راه روی آن بسته است است  به یک  یک  گفتمان بدل کرد و گفت: اگر این گفتمان در  در سازمان ملل اجرایی شود  و دنیا در باره این افراطی گری برخورد کند بسیار مفید خواهد بود.

  شورای شهر یزد به بحث عمرانی بپردازد نه استانداری

  وی در خصوص پیشنهاد شورای شهر به وزارت کشور در رابطه با انتخاب استاندار با توجه به اینکه در مبحث عمرانی و خدماتی استان  یزد عقب می باشد گفت: شورای شهر در مباحث استان با توجه به اینکه خود استان در این زمینه متولی دارد کمتر ورود پیدا کند و به رسالت خود پردازد  چرا که  شورایی کارامد است که انتظارات مردم را براورده کند.

  جوکار با تاکید بر اینکه هیچ تفاوتی بین مناطق یزد چه آن هایی که در حسن آباد و مریم آباد زندگی می کنند و چه آن هایی که در صفائیه زندگی می کنند  وجود ندارد و همه باید از امکانات یکسان بهره ببرند ادامه داد:  شورای شهر  با درایت و مدیریت  مسائل عمرانی و آبادانی شهر یزد دربخش بافت قدیم و میراث فرهنگی به ویژه مناطق محروم و حاشیه یزد را برطرف کند .

  *یزدرسا*

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/MH43Q

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *