فرماندار و رئیس هیات اجرایی حوزه انتخابیه یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن از تعیین 396 شعبه اخذ رأی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های اصلی و فرعی یزد خبر داد.

به گزارش اشکذر خبر، سیدمحمدرضا مدرسی صبح امروز در جلسه بررسی تعداد شعب اخذ رأی انتخابات که با حضور اعضای هیأت اجرایی در فرمانداری یزد برگزار شد، اظهار کرد: پس از برگزاری جلسات مشترک هیأت‌های اجرایی و نظارت برای تعیین تعداد و محل شعبات اخذ رای، تعداد ۳۱۹ شعبه در یزد، ۲۶ شعبه در اشکذر، ۲۰شعبه در زارچ، ۹ شعبه در خضرآباد، ۶ شعبه در ندوشن، ۳ شعبه در اله آباد، ۹شعبه در اکرم آباد،۴ شعبه حوزه فرعی زرتشتیان و جمعاً۳۹۶ شعبه برای حوزه انتخابیه یزد، اشکذر، بخش ندوشن تعیین شد.

وی با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری در شاخص‌های برگزاری انتخابات افزود: امنیت، سلامت و مشارکت و رقابت، در برگزاری انتخابات بسیار مهم است و انتخابات باید با رعایت بی‌طرفی و امانتداری برگزار شود.

فرماندار یزد گفت: اعضای هیات اجرایی باید در زمینه تعیین اعضای شعب نیز همکاری و دقت کافی را داشته باشند تا افرادی متعهد، باتجربه و مسئولیت پذیر برای شعب اخذ رای انتخاب شوند.

مدرسی همچنین بر لزوم قانون‌مداری، اصل بی‌طرفی تاکید و خاطرنشان کرد: سعی شده است با دقت نظر محل شعب اخذ رأی تعیین گردد تا زمینه تسهیل رأی‌گیری برای عموم فراهم باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0xFGU
  • منبع خبر : فارس