اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تعیین تکلیف شهردار به شورای حل اختلاف ارجاع شد

شناسه خبر : 78894 | تاریخ انتشار : : 01 بهمن 1397 - 19:46 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرخبر، غلامعلی سفید در رابطه با آخرین پیگیری‌های صورت گرفته برای انتخاب شهردار یزد گفت: شهردار موردنظر را انتخاب کرده و به وزارت کشور معرفی کردیم، اما حکم شهردار منتخب شورا از سوی وزارت کشور صادر نشده است و نامه‌ای از سوی وزارت کشور با این مضمون که تاکنون احراز صلاحیت صورت نگرفته به […]

به گزارش اشکذرخبر، غلامعلی سفید در رابطه با آخرین پیگیری‌های صورت گرفته برای انتخاب شهردار یزد گفت: شهردار موردنظر را انتخاب کرده و به وزارت کشور معرفی کردیم، اما حکم شهردار منتخب شورا از سوی وزارت کشور صادر نشده است و نامه‌ای از سوی وزارت کشور با این مضمون که تاکنون احراز صلاحیت صورت نگرفته به شورا رسیده است.

وی افزود: از طرف شورای شهر یزد پاسخ داده شد که باید ظرف ۱۰ روز یا حکم صادر می‌شده و یا اینکه عدم احراز صلاحیت شود که متأسفانه هیچ‌کدام صورت نگرفته است؛ از وزارت کشور خواسته‌ایم که مدارک و مستندات رد شدن را اعلام کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد اظهار داشت: در صدوبیست وهفتمین نشست شورای شهر یزد مطرح شد که شورای حل اختلاف به موضوع اختلافی شورای شهر یزد و وزارت کشور ورود کند و درنهایت مصوب شد که شورای حل اختلاف بین ما و وزارت کشور حکم کند.

سفید ادامه داد: تا یکی 2 روز آینده پرونده را به شورای حل اختلاف می‌فرستیم و شورای حل اختلاف 15 روز فرصت دارد که نظر خود را در این زمینه اعلام کند.

وی با بیان اینکه تا تکلیف گزینه فعلی مشخص نشود، نمی‌توانیم گزینه‌ای را معرفی کنیم، گفت: منتظریم تا دلایل عدم احراز صلاحیت را به ما اعلام کنند و درصورتی‌که قانع شدیم به سراغ گزینه‌های بعدی خواهیم رفت.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد در پاسخ به این سؤال که چه ارگانی باید صلاحیت فرد مورد شده برای شهرداری یزد را احراز می‌کرده است، خاطرنشان کرد: ما با وزارت کشور در ارتباط هستیم؛ اما وزارت کشور برای تائید یا رد شهردار معرفی‌شده از وزارت اطلاعات استعلام می‌کنند.

منبع:یزدرسا

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/YmH7G

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124