اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
فرماندار شهرستان اشکذر خبر داد:

تعیین تکلیف اراضی واقع شده در طرح بیمارستان حضرت زینب (س)

شناسه خبر : 94970 | تاریخ انتشار : : 25 آبان 1399 - 15:19 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر ابراز امیدواری کرد؛ با اقدامات انجام شده در راستای آزادسازی زمین‌های واقع شده در طرح بیمارستان حضرت زینب (س) و با عنایت به تعهد خیر محترم طی سال جاری شاهد بهره‌برداری از این پروژه و ارتقاء سهم سلامت و درمان اشکذر باشیم.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب از حل معضل چندین ساله که مانع روند پیشرفت پروژه بیمارستان حضرت زینب (س) اشکذر شده بود؛ خبر داد.

در همین رابطه هادی‌نسب به اشکذر خبر گفت: پلاک ثبتی ۹۲۸۳ بخش ۹ یزد در طرح احداث بیمارستان حضرت زینب (س) قرار داشت که طی نشست چند جانبه با حضور فرماندار و معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری این شهرستان، محمد علی دلشب رئیس شورای شهر اشکذر، احمد علی دهقان منشاوی شهردار اشکذر، کاظمی‌پور کارشناس حقوقی شهرداری اشکذر و مالکین پلاک ثبتی مذکور در فرمانداری اشکذر خبر داد.

فرماندار شهرستان اشکذر با اشاره به واگذاری پلاک ثبتی مذکور از سوی مالکان به شهرداری اشکذر؛ بیان داشت: در ازای این واگذاری شهرداری اشکذر نیز اقدام به واگذاری ۸ قطعه زمین در شهرک مشاغل مزاحم شهری اشکذر به مالکان این پلاک ثبتی نمود. تا با واگذاری ملک مزبور به راه وشهرسازی و اختصاص به بیمارستان حضرت زینب کبری موانع بوجود آمده در تکمیل پروژه برطرف گردد.

وی ابراز امیدواری کرد با اقدامات انجام شده و با عنایت به تعهد خیر محترم طی سال جاری شاهد بهره‌برداری از این پروژه و ارتقاء سهم سلامت و درمان شهرستان اشکذر باشیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/sXWxV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec