امام جمعه بخش خضرآباد، در جمع نمازگزاران جمعه در روستای شرب العين انتخابات یازدهم اسفند ماه را به عنوان یک آزمون بزرگ برای ملت ایران یاد کرد و گفت مردم با بصیرت ایران با حضور پرشور خود از انتخابات پیش رو نیز سربلند بیرون می آیند و این حضور چشمگیر چون خاری در چشم دشمنان خواهد.

به گزارش اشکذر خبر، غالبی امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به برخی ویژگی های نامزد اصلح تصریح کرد: تعهد، تقوا، تخصص و کارآمدی برخی از این موارد است، همچنین نامزد اصلح به دور از تزویر و حافظ اصول و ارزش‌های انقلاب است که باید مصالح جامعه اسلامی را در اولویت قرار دهد.

غالبی گفت :عرصه انتخابات به تعبیر رهبر معظم انقلاب علم بلند نظام جمهوری و مظهر مردم سالاری دینی است، بدون شک ایمان انقلابی، غیرت ملی، روحیه سلطه ناپذیری و صداقت ملی و انقلابی مردم در پشتی بانی از این سرزمین مشت محکم دیگری بر دهان استکبار است.

امام جمعه بخش خضرآباد با تبریک میلاد با سعادت حضرت مهدی موعود(عج) بر همه عاشقان آن حضرت و منتطران ظهور،گفت : نیمه شعبان از ایام مبارکی است که منزلت ویژه ای به اندازه شب های قدر دارد و مردم باید مراسم ولادت حضرت امام عصر(عجل) را با شکوه و در شأن آن حضرت برگزار کنند.


بیشتر بدانید؛غالبی امام جمعه بخش خضرآباد شهرستان اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/6uo0r