اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تعطیلی دو واحد فولادسازی در شهرک فولاد خضرآباد

شناسه خبر : 58564 | تاریخ انتشار : : 20 آذر 1395 - 12:56 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از ایسنا، به دنبال سیاست توقف فعالیت واحدهای آلاینده در استان که از ابتدای سال منجر به تعطیلی چند واحد صنعتی از جمله واحدهای فولاد شده است، این مرتبه با پیگیری‌هایی که از طرف واحد گشت پایش اداره کل حفاظت محیط زیست یزد بعمل آمد، دو واحد فولادی در […]

آلاینده.jpg

به گزارش اشکذر خبر به نقل از ایسنا، به دنبال سیاست توقف فعالیت واحدهای آلاینده در استان که از ابتدای سال منجر به تعطیلی چند واحد صنعتی از جمله واحدهای فولاد شده است، این مرتبه با پیگیری‌هایی که از طرف واحد گشت پایش اداره کل حفاظت محیط زیست یزد بعمل آمد، دو واحد فولادی در شهرک فولاد خضرآباد تا اطلاع ثانوی تعط یل شد.

“محمدرضا کوچک‌زاده” معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست یزد با بیان این که واحدهای صنعتی استان به صورت شبانه روزی توسط تیم نظارت و پایش این اداره کل رصد می‌شود، تاکید می‌کند: در صورت مشاهده هرگونه آلودگی زیست‌محیطی با خاطیان برخورد می‌شود.

وی در این باره می‌گوید: اگر واحدهای آلاینده زیستی پس از مهلت زمان مشخص به رفع آن اقدام نکنند، پرونده آنها در مراجع قضایی تحت پیگیری قرار می‌گیرد.

کوچک‌زاده از شهروندان می‌خواهد تا در صورت مشاهده هرگونه آلودگی زیست محیطی، مراتب را با اداره کل محیط زیست استان در میان بگذارند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/pPSxk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124