مدیر مخابرات منطقه یزد به منظور رایزنی در خصوص احداث سایت های BTS فاز هشت پلاس تلفن همراه در استان با شهردار یزد دیدار و گفتگو کرد.  

به گزارش اشکذر خبر؛ زارع مدیر مخابرات منطقه در این نشست با اشاره به توسعه زیرساخت ها  و تکمیل پوشش آنتن دهی تلفن همراه در فاز هشت پلاس در استان، خواستار همکاری و مشارکت های لازم شهرداری برای اختصاص فضایی از اماکن متعلق به این سازمان برای احداث سایت های  BTS تلفن همراه شد و افزود: تعامل شهرداری یزد و مخابرات منطقه موجب تسریع در روند توسعه شهری می‌شود.

زارع در ادامه سخنانش اظهار داشت: توسعه فناوری اطلاعات و سرویس‌ها و خدمات مبتنی بر آن، به هیچ عنوان بدون تأمین زیرساخت‌های مخابراتی لازم امکان‌پذیر نبوده و این توسعه نیازمند همکاری بیش ‌از پیش شهرداری ها است.

وی افزود: حوزه ارتباطات سیار مخابرات منطقه یزد حائز رتبه نخست کشور در خصوص نگهداری و بهینه سازی سامانه های BTS  بوده و تمام دغدغه ما ارائه خدمات به مردم استان با رعایت قوانین و مصوبات شورای شهر می باشد‌.

در ادامه محی الدینی شهردار یزد ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب مخابرات، حمایت لازم را با امضای تفاهم نامه در این خصوص اعلام کرد .

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/yxh1F