رییس شورای اسلامی شهر خضرآباد با اشاره به امنیت مطلوب شهر و روستا‌های بخش خضرآباد گفت: تعامل بیشتر بین شورا و شهرداری با نیروی انتظامی موجب ارتقا امنیت و نظم اجتماعی می شود.

به گزارش اشکذر خبر، نوری در نشست مشترک شورای اسلامی شهر خضرآباد با سرهنگ گل محمدی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان اشکذر و فرمانده و پرسنل نیروی خضرآباد که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد، گفت: امنیت و نظم اجتماعی مطلوبی که اکنون در سطح شهر و روستا‌های این بخش وجود دارد؛ماحصل تلاش های شبانه روزی سبزقامتان و راست قامتان نیروی انتظامی است که ما بعنوان نمایندگان مردم از زحمات آن ها تقدیر و تشکر می کنیم.

سرهنگ گل محمدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اشکذر هم در این نشست با بیان گزارشی از عملکرد یک ساله نیروی انتظامی در شهرستان اشکذر گفت:امنیت خوب شهر و روستا‌های بخش خضرآباد مشهود است و کمتر از چهار درصد جرم اتفاق افتاده در شهرستان اشکذر طی یک سال گذشته مربوط به منطقه خضرآباد است و کمترین سرقت هم مربوط به خضرآباد می باشد.

شایان ذکر است؛ در پایان از فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان اشکذر و خضرآباد و درجه داران و سربازان نیروی انتظامی خضرآباد با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9VPir