• کد خبر: 87433
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 4 دی 1398 - 18:21
  در دومین جلسه بازآفرینی شهری شهرستان اشکذر که به ریاست معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری برگزار شد، کلیات طرح بازآفرینی مجموعه حاج ملا رجبعلی اشکذر مورد تصویب اعضا قرار گرفت.

  به گزارش اشکذرخبر، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اشکذر در دومین جلسه بازآفرینی شهری این شهرستان که در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد، با بیان اینکه روند نوسازی بافتها فرسوده شهرستان با کندی پیش می رود، گفت: یکی از فرصت و ظرفیت هایی که باید از سوی مسئولان شهرستان به خوبی مورد بهرهبرداری قرار گیرد استفاده از امکانات و اعتبارات طرح ملی بازآفرینی شهری است که دولت در قانون بودجه اعتبارات خوبی برای آن اختصاص داده است.

  مصطفی پور دهقان اظهار داشت: بازآفرینی شهری به عنوان رویکرد جدید برای بهسازی و نوسازی بافت های قدیمی مطرح شده است و باید از ظرفیت ایجاد شده در راستای منافع شهرستان به نحو مطلوبی استفاده کرد که این موضوع نیازمند همکاری جدی بین دستگاههای اجرایی، شهرداری و بخش خصوصی برای اجرای هر چه بهتر این طرح در شهرستان است.

  وی به طرح های  ارائه شده از سوی شهرداری اشکذر در این خصوص اشاره و افزود: باید نقاط ضعف و قوت فعالیت ها و طرح های ارائه شده مشخص شوند تا در نهایت مشارکت و رضایت مردم در اجرای طرح ها را به دنبال داشته باشد.

  در پایان کلیات طرح بازآفرینی مجموعه حاج ملا رجبعلی اشکذر توسط مشاور ارائه گردید و پس از بحث و تبادل نظر در خصوص کلیات این طرح از جمله بازارچه سنتی، مسجد، گذر و پارک مورد تصویب اعضا قرار گرفت.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/vNuxN

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *