اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

تصویب رشته ژنتیک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر

شناسه خبر : 28447 | تاریخ انتشار : : 19 اسفند 1392 - 19:57 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، با موافقت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، رشته کارشناسی پیوسته زیست شناسی سلولی و مولکولی گرایش ژنتیک برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر به تصویب رسید. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با تأیید این خبر گفت : با پیگیری ها و رایزنی های انجام شده و با موافقت شورای گسترش […]

به گزارش اشکذر نیوز، با موافقت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، رشته کارشناسی پیوسته زیست شناسی سلولی و مولکولی گرایش ژنتیک برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر به تصویب رسید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با تأیید این خبر گفت : با پیگیری ها و رایزنی های انجام شده و با موافقت شورای گسترش آموزش عالی، رشته ژنتیک در مقطع کارشناسی پیوسته برای این واحد دانشگاهی تصویب شد و مهرماه سال 93 زمان پذیرش اولین دوره از دانشجویان این رشته می باشد.

دکتر محمود دهقانی اشکذری ، توسعه رشته های دانشگاه، به ویژه در مقطع تحصیلات تکمیلی را از برنامه های آینده واحد اشکذر اعلام کرد و افزود : دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در مدت 10 سال فعالیت، توانسته امکانات خوب و متعددی در زمینه های آموزشی، ورزشی، رفاهی و کارگاه ها و آزمایشگاه های مجهز فراهم آورده و آماده ارائه خدمات علمی، آموزشی ، فرهنگی و پژوهشی به جویندگان و علاقه مندان به علم و دانش می باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ljxxP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec