اشکذر خبر


تشکر و قدردانی فرماندار اشکذر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان

شناسه خبر : 111387 | تاریخ انتشار : : ۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۰:۱۵ | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر با صدور پیامی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان قدردانی کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر با صدور پیامی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان قدردانی کرد.

متن پیام فرماندار شهرستان اشکذر به شرح زیر است:

بار دیگر حضور افتخار آمیز، به یادماندنی و دشمن‌ شکن شما ولی‌ نعمتان اصلی انقلاب نمایشگاهی از شکوه عزت، عظمت و اقتدار ایرانیان را در برابر دیدگان جهانیان در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان به نمایش گذاشت.

روزی که مردم مؤمن و انقلابی و ولایتمدار شهرستان اشکذر همگام با ملت ایران به صحنه آمدند و با خلق حماسه‌ای ماندگار، طراوت و تازگی دوباره‌ای به حیات پربرکت انقلاب اسلامی بخشیدند.

حضور حماسی و وحدت آفرین اقشار مختلف مردم قدرشناس شهرستان در مناطق اشکذر، مجومرد، رستاق و خضرآباد در راهیپمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، نمایشی از ایمان، اتحاد، همبستگی و پیوند دوباره ملت با نظام و آرمان‌های انقلاب اسلامی بود و بی‌شک این حضور متعهدانه و انقلابی که موجی از شور و امید را به همراه آورده است، رسالت خطیر خدمتگزاری را برای مسئولان سنگین‌تر و عزم آنها را در مرتفع ساختن مشکلات دوچندان خواهد نمود.

درود خدا بر گام های استوار شما مردم بصیر و همیشه در صحنه و حمد و سپاس خداوند متعال را که بار دیگر توفیق شرکت در راهپیمایی را به امت شریف ایران اسلامی عطا فرمود که با وحدت، بصیرت و همدلی و با خلق حماسه‌ای بزرگ نشان دهند حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و وفادار به راه امام خمینی (ره) و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان عرصه مبارزه با استبکار و تشکر از حضور عاشقانه اقشار مختلف مردم و دانش آموزان در راهپیمایی عظیم یوم‌الله ۱۳ آبان و همنوایی با سراسر کشور، از همکاری مسئولین ادارات، نهاد‌های شهرستان که بستر‌های این حماسه‌سازی پرشور و وحدت آگاهانه در پاسخ دندانشکن به فتنه‌های اخیر مستکبران را فراهم نمودند، تشکر و قدردانی می‌نمایم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2d2LG

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *