اشکذر خبر

در دیدار با امام جمعه بخش خضرآباد انجام شد

تشریح برنامه های آموزشی و امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در بخش خضرآباد

شناسه خبر : 102643 | تاریخ انتشار : : ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۴ | ارسال توسط :

در دیدار رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با امام جمعه بخش خضرآباد بر جدیت در اجرای برنامه های آموزشی و امدادی نجات با رویکرد توانمندسازی جوامع محلی بخش خضرآباد تاکید شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ در دیدار سید کاظم بزاز زاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد جدیت در اجرای برنامه های آموزشی و امدادی نجات با رویکرد توانمندسازی جوامع محلی بخش خضرآباد تاکید شد.

غالبی در این دیدار؛ ضمن تشکر از اقدامات ارزشمند هلال احمر شهرستان اشکذر در حوزه های مختلف خصوصا برنامه های پیشگیری و حمایت‌های درمانی این نهاد پیشنهادهای ارائه شده در این دیدار را ارزشمند و قابل تقدیر دانست.

شایان ذکر است؛ جدیت در بحث امداد و نجات جاده یزد خصرآباد، تشکیل تیم‌های امدادی از موضوعات مهم این دیدار بود.

بزاززاده در این دیدار ضمن ارائه گزارش‌ برنامه های اجرایی در این بخش از شهرستان اشکذر و تشکر از حمایت‌های بی دریغ بخشدار و امام جمعه به تشریح برنامه های پیش رو پرداخت.

بررسی و رایزنی جهت احداث خانه هلال در شرب العین، ایجاد پایگاه فصلی آموزش امداد و نجات با رویکرد پیشگیری و امدادی در سوانح،( که بصورت ثابت در ۴ فصل انجام خواهد شد.)، تشکیل تیم امدادی مرکزی در خضرآباد جهت پوشش لحطه ای حوادث در روستاهای تحت پوشش، از مهمترین اقدامات هلال احمر مطرح شد.

همچنین با توجه به بروز حوادث جاده ای در این محور، پیشنهاد نصب تابلوهای امدادی و آگاهی بخشی در کاهش تصادفات و نیز حضور در نماز جمعه و تشریح آموزش‌های امدادی و تشویق عموم مطرح و مورد د امام جمعه قرار گرفت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/kW6CC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *