اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

تشدید پیگیری‌ها جهت ساماندهی سگ‌های بلاصاحب

شناسه خبر : 94436 | تاریخ انتشار : : 10 مهر 1399 - 7:10 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ طی نشستی با حضور محمدحسین قانعیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان اشکذر و برخی از مدیران شهرستانی، پیرامون ساماندهی سگ‌های بلاصاحب در شهرستان بحث و تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ شد. معاون فرماندار در ابتدای این نشست با اشاره به دریافت گزارش‌های متعدد از نارضایتی مردم در مناطق مختلف […]

به گزارش اشکذر خبر؛ طی نشستی با حضور محمدحسین قانعیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان اشکذر و برخی از مدیران شهرستانی، پیرامون ساماندهی سگ‌های بلاصاحب در شهرستان بحث و تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ شد.

معاون فرماندار در ابتدای این نشست با اشاره به دریافت گزارش‌های متعدد از نارضایتی مردم در مناطق مختلف شهرستان مبنی بر احساس خطر ناشی از افزایش حضور سگ‌های بلاصاحب در محل زندگی، خواستار تشدید پیگیری‌ها درخصوص این موضوع از سوی دستگاه‌های مربوطه شد.

قانعیان در ادامه با اشاره به ضرورت افزایش سطح سلامت و امنیت مردم در سطح شهرستان، بر شناسایی، ساماندهی و کنترل جمعیت سگ‌های بلاصاحب در شهرستان اشکذر در اسرع وقت تأکید کرد و افزود: تحقق این امر هماهنگی و همکاری دستگاه‌های مربوطه را می‌طلبد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/kAHs3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec