اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تشدید نظارت بهزیستی شهرستان اشکذر بر مناسب سازی محیط برای معلولان

شناسه خبر : 68067 | تاریخ انتشار : : 27 مهر 1396 - 14:59 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر ، احمد غفوریان در نشست کمیته نظارت بر مناسب سازی محیط برای معلولان که به منظور بررسی وضعیت مناسب سازی و عدم مناسب سازی مساجد و اماکن متبرکه این شهرستان برگزار شد با تاکید بر آیین نامه اجرایی ماده2 قانون جامع حمایت از حقوق معلولان اظهار داشت: تمامی مدیران و مسوولان […]

به گزارش اشکذر خبر ، احمد غفوریان در نشست کمیته نظارت بر مناسب سازی محیط برای معلولان که به منظور بررسی وضعیت مناسب سازی و عدم مناسب سازی مساجد و اماکن متبرکه این شهرستان برگزار شد با تاکید بر آیین نامه اجرایی ماده2 قانون جامع حمایت از حقوق معلولان اظهار داشت: تمامی مدیران و مسوولان دستگاه های اجرایی و خدمات رسان  برای بهبود شرایط و فضاهای درون شهری شهرستان موظفند همکاری و تعامل لازم را بعمل آورند وباحداکثر ظرفیت ها و پتانسل های موجود خود در این راستا گام بردارند.

وی افزود: مناسب‌سازی محیط علاوه بر برخورداری معلولان و جانبازان می‌تواند برای سالمندان و کسانی که دچار شکستگی اعضا بوده و مجبور به استفاده از وسایل توانبخشی هستند، مثمر‌ثمر باشد.

رییس بهزیستی اشکذر با اشاره به اینکه نظارت بر مناسب سازی اماکن از مهمترین وظایف بهزیستی است گفت: تمامی اماکنی که تردد معلولان در آنها وجود دارد منجمله مساجد و اماکن متبرکه باید به نحوی که قابل استفاده برای معلولان است مناسب سازی شود.

وی از هیات امنا مساجد و اماکن متبرکه شهرستان خواست تا با جذب سرمایه گذار در راستای مناسب سازی این محیط ها برای معلولان همچنین سالمندان نهایت تلاش خود را نمایند.

در ادامه  نشست هر یک از حاضران  در خصوص موانع موجود بر سر راه اجرایی شدن برخی دستورالعمل ها، پیشنهادات و راهکارهای خود را مطرح کردند همچنین در ارتباط با سیاست ها و برنامه های آتی کمیته پیگیری و نظارت شهرستان بر مناسب سازی فضا برای معلولین ،بحث و گفت گو شد.

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/R9tZD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124