• کد خبر: 24868
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه 19 شهریور 1392 - 11:53
  نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، طی پیامی درگذشت تعدادی از مردم یزد در حادثه تصادف اتوبوس در اتوبان تهران – قم را تسلیت گفت.

  به گزارش اشکذر نیوز، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، طی پیامی درگذشت تعدادی از همشهریان یزدی در حادثه تصادف دیشب اتوبوس در اتوبان تهران ـ قم را تسلیت گفت.

  محمدرضا تابش اظهار داشت: حادثه جانگداز و تاسف بار تصادف دو اتوبوس حامل مسافر از تهران به یزد و اصفهان به تهران در اتوبان تهران ـ قم که منجر به سوختن و از دست رفتن جان متجاوز از ۴۴ نفر از سرنشینان معصوم خودروها و جراحت ۴۰ نفر از آنان شد را به ملت شریف ایران و مردمان خوب و نجیب یزد و اصفهان و خانواده‌های داغدار و مصیبت زده آنها تسلیت می‌گویم.

  وی افزود: متاسفانه حجم زیادی از تصادفات جاده‌ای در کشور، با وجود اقدامات انجام شده دستگاه‌های مختلف مسئول برای کاهش آن، به هیچ وجه قابل قبول نبود.

  تابش ادامه داد: وقوع چنین تصادفی آن هم در اتوبان تهران ـ قم و آتش گرفتن اتوبوس‌هایی که قدمت بالایی نداشته‌اند، با این سرعت و حجم تلفات وسیع، عجیب و تاسف‌آور است و نیازمند بررسی‌های دقیق و کارشناسانه است تا علت امر مشخص و با رفع اشکالات و ایرادات موجود، قطار مرگ در جاده‌ها متوقف و امنیت جانی و روانی شهروندان عزیز در مسافرت‌ها تصمین شود.

  وی از درگاه حضرت احدیت، علو درجات جان باختگان این سانحه و صبر و اجر خانواده‌های داغدار را مسئلت کرد.

  دیشب در پی حادثه‌ای در اتوبان تهران ـ قم، دو اتوبوس تهران ـ یزد و تهران ـ اصفهان دچار آتش سوزی شدند و در این حادثه ۴۴ نفر از سرنشینان این خودروها جان خود را از دست دادند.

  منبع : خبرگزاری فارس

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/slxIH

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *