اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تسریع در آب‌رسانی به روستاهاي خضرآباد و آسفالت راه روستايي اتابک به کذاب

شناسه خبر : 44560 | تاریخ انتشار : : 12 مهر 1394 - 12:44 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، جلسه ستاد نماز جمعه بخش خضرآباد با حضور امام‌جمعه، مسئولان ادارات و اعضاي ستاد نماز جمعه در محل دفتر امام‌جمعه برگزار شد. امام‌جمعه بخش خضرآباد در جلسه ستاد نماز جمعه اين بخش با تسليت شهادت جمع زيادي از حجاج کشورمان در منا گفت: آل سعود ديگر صلاحيت و […]

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، جلسه ستاد نماز جمعه بخش خضرآباد با حضور امام‌جمعه، مسئولان ادارات و اعضاي ستاد نماز جمعه در محل دفتر امام‌جمعه برگزار شد.

امام‌جمعه بخش خضرآباد در جلسه ستاد نماز جمعه اين بخش با تسليت شهادت جمع زيادي از حجاج کشورمان در منا گفت: آل سعود ديگر صلاحيت و مديريت لازم براي اداره خانه خدا و برگزاري مراسم عظيم حج را ندارد و باید مدیریت برگزاري مراسم حج به کشورهاي اسلامي واگذار شود.

حجت‌الاسلام غالبي نماز عبادی سياسي جمعه را يکي از مهم‌ترین دستاوردهاي انقلاب اسلامي برشمرد و اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامي ايران اکنون همه هفته درجاي جاي ميهن اسلامی‌مان ايران نماز عبادی سياسي جمعه اقامه می‌شود و مردم با حضور در مراسم نماز جمعه از مسائل سياسي اجتماعي روز جامعه آگاه می‌شوند.

امام‌جمعه بخش خضرآباد با تأکید بر اتمام طرح‌های نیمه‌تمام در سطح روستاهاي بخش خضرآباد خواستار تسریع در آب‌رسانی به روستاهاي اين بخش و آسفالت راه روستايي اتابک به کذاب که مدتي است شروع‌شده است شد.

حجت‌الاسلام غالبي با اشاره به در پيش بودن ماه محرم ماه پيروزي خون بر شمشير از مسئولان هیئت‌های عزاداري بخش خضرآباد خواست تا با برگزاري جلسات با مداحان و دست‌اندرکاران مساجد، حسینیه‌ها و تکايا نسبت به رعايت نظم و ساعات ورود و خروج در مساجد در هر چه‌بهتر برگزار شدن عزاداري سرور و سالار شهیدان بکوشند.

جلسه ستاد نمازجمعه خضرآباد جلسه ستاد نمازجمعه خضرآباد جلسه ستاد نمازجمعه خضرآباد جلسه ستاد نمازجمعه خضرآباد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/CRMPi
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124