اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تساوی فرانتک اشکذر در دیدار با رقیب سنتی

شناسه خبر : 47674 | تاریخ انتشار : : 27 آذر 1394 - 20:18 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، نماینده فوتبال اشکذر، عصر امروز از ساعت 14 در دور برگشت از لیگ برتر استان یزد، در ورزشگاه 17 شهریور زارچ به مصاف تیم زارچ رفت و در پایان به‌تساوی بدون گل رسید. تیم تحت هدایت علی‌محمد دهقانی، پس از کنترل بازی در دقایق ابتدایی با اتکا به حرکات رضا نخعی […]

watermarked-IMG_7678

به گزارش اشکذر نیوز، نماینده فوتبال اشکذر، عصر امروز از ساعت 14 در دور برگشت از لیگ برتر استان یزد، در ورزشگاه 17 شهریور زارچ به مصاف تیم زارچ رفت و در پایان به‌تساوی بدون گل رسید.

تیم تحت هدایت علی‌محمد دهقانی، پس از کنترل بازی در دقایق ابتدایی با اتکا به حرکات رضا نخعی و محسن خلیلیان و احمد پورحسینی و با ارسال‌های بلند از روی ضربات ایستگاهی و کرنر به دنبال خلق موقعیت گل زنی بود.

در طرف دیگر میدان، تیم زارچ که بیشتر سعی در حفاظت از دروازه تیم خودی داشت در ضد حملات به حرکات مهاجم تکنیکی و سرعتی خود دل‌بسته بود.

بهترین فرصت فرانتک در دقیقه 23 به دست آمد که در شلوغی محوطه جریمه زارچ، رضا نخعی صاحب فرصت ایده آل شد که شوت او به تیرک دروازه اصابت کرد.

نیمه اول این دیدار، تقریبا از سوی هر دو تیم با احتیاط زیادی دنبال و با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید.

در نیمه دوم شرایط تفاوت چندانی نداشت و پاس‌های اشتباه هافبک‌های دو تیم مانع از ایجاد موقعیت‌های خطرناک گل زنی شده بود.

تیم فرانتک در نیمه دوم نیز چند موقعیت گل زنی را از دست داد و درنهایت به یک امتیاز بازی دست‌یافت تا کار سختی را برای صعود به صدر جدول لیگ برتر پیدا کند.

ترکیب تیم فرانتک اشکذر:

مهدی پورابوالحسنی، حسین دهقانی، نادر متین گوهر، عباس ابراهیمی (جلال غلامزاده)، مجتبی مهرابی (مصطفی دهقانی)، رضا نخعی، مجتبی قدیری، محسن خلیلیان، احمد پورحسینی، هادی حسینی، حسن خلیلیان

سرمربی: علی‌محمد دهقانی

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/NP7gy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124