• کد خبر: 26169
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه 9 آذر 1392 - 11:25
  امام جمعه اشکذر:
  حجت الاسلام طالبیان با اشاره به برخی بدرفتاری های صورت گرفته از طرف برخی سران گروه 1+5 بعد از توافق هسته ای، این رفتارها را نشانه عدم صداقت آنان دانست و گفت: همانطور که خداوند متعال در قرآن کریم در وصف دشمنان ذکر کرده اند، اینان(دشمنان) به تعهدات خود پایبند نیستند.

  به گزارش اشکذر نیوز، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به اهمیت و جایگاه دعا در دین مبین اسلام، خاطر نشان کرد: انسان باید تمام حاجات و نیاز خود را از درگاه خداوند خواهان شود و کسی غیر از او را شایسته رفع گرفتاری ها نداند.

  حجت الاسلام طالبیان در ادامه با اشاره به موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای کشور در مذاکرات پیش آمده با گروه ۱+۵ گفت: با لطف و عنایت خداوند متعال و با تلاش و پشت کار تیم مذاکره کننده هسته ای کشور، دستگاه دیپلماسی انقلاب ما توانست در این مذاکرات پیروز شود و حق غنی سازی را سرافرازانه تصاحب کند.

  وی با اشاره به برخی بدرفتاری های صورت گرفته از طرف برخی سران گروه ۱+۵ پس از توافق هسته ای، این رفتارها را نشانه عدم صداقت آنان دانست و گفت: همانطور که خداوند متعال در قرآن کریم در وصف دشمنان ذکر کرده اند، اینان(دشمنان) به تعهدات خود پایبند نیستند.

  طالبیان توکل داشتن به خدا را از نشانه های مومن برشمرد و افزود: مومن واقعی کسی است که تنها توکلش به خدا باشد و از غیر او امید و حاجتی درخواست نکند.

  وی ادامه داد: چنین شخصی با بروز مشکل در زندگی دچار تلاطم نمی شود، زیرا در اول و آخر امور تنها خدا را دخیل و شاهد و ناظر میداند و رضایت او را مدنظر قرار می دهد.

  امام جمعه اشکذر با اشاره به همین نکات ادامه داد: در ماجرای توافق هسته ای نیز باید این گونه عمل کرد و حلال مشکلات را خداوند دانست و اگر گره ای باز می شود آن را فقط به اذن خداوند دانست.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/g24Zz

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *