معاون وزیر و رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، فرماندار شهرستان اشکذر، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد و جمعی دیگر از مدیران مربوطه از اراضی پیشنهادی در نهضت ملی مسکن اشکذر و مجومرد بازدید کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ عباسعلی نوبخت معاون وزیر و رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور با همراهی محمد جواد ابوالحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، روح الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر، کمال کریمی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، احسان خواجه‌رضایی مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد و جمعی دیگر از مدیران مربوطه از اراضی پیشنهادی در نهضت ملی مسکن اشکذر و مجومرد بازدید کرد.

بر اساس این گزارش در جریان این بازدید با بررسی راهکارهای مختلف تأمین کامل اراضی مورد نیاز طرح مزبور، منجر به قول مساعد رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور پیرامون حل این مسئله در اسرع وقت شد.

گفتنی است؛ طرح نهضت ملی مسکن در شهر اشکذر با پیگیری‌های متعدد شهرستان و استان به علت وجود جنگل‎‌های وسیع دست‌کاشت و عدم تأمین اراضی مورد نیاز تاکنون محقق نشده است؛ همچنین تداوم اجرای طرح مذکور در شهر مجومرد نیازمند جانمایی اراضی جدید برای متقاضیان جدید می باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/mcJlR