• کد خبر: 92436
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: شنبه 14 تیر 1399 - 08:31
  از سوی کادر درمانی و اورژانس بیمارستان شهید صدوقی یزد انجام شد
  رئیس بیمارستان شهید صدوقی استان یزد: شرکت فولاد آلیاژی ایران از ابتدای شیوع ویروس کرونا، با حمایت های همه جانبه خود و تامین اعتبار مالی جهت خرید برخی از تجهیزات ضروری موجب تسهیل عملکرد و تقویت روحیه کادر درمان بیمارستان شهید صدوقی شد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ طی مراسمی با حضور کادر مدیریت درمان و اورژانس بیمارستان شهید صدوقی یزد؛ در شرکت فولاد آلیاژی ایران برگزار شد؛ از اقدامات موثر و حمایت های این شرکت در راستای تعهد به مسئولیت های اجتماعی تقدیر بعمل آمد.

  در این مراسم پس از ارائه گزارش فعالیتهای صورت گرفته توسط شرکت فولاد آلیاژی ایران جهت مدیریت بحران کرونا، سلیمانی رییس بیمارستان شهید صدوقی یزد، ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های بسیار خوب شرکت فولاد آلیاژی ایران در جهت حفظ سلامت کارکنان تصریح نمود: آمار بیماران کرونا در حوزه این صنعت، موید این قضیه می‌باشد.
  وی در ادامه بیان داشت: شرکت فولاد آلیاژی ایران از ابتدای شیوع ویروس کرونا، با حمایت های همه جانبه خود و تامین اعتبار مالی جهت خرید برخی از تجهیزات ضروری و وسایل حفاظت فردی کادر درمان، موجب تسهیل عملکرد و تقویت روحیه کادر درمان بیمارستان شهید صدوقی شد.

  علیرضا چایچی مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران؛ ضمن تشکر از کادر درمان بیمارستان شهید صدوقی یزد اظهار داشت: بحران کرونا علاوه بر نگرانی‌ های سلامت عمومی، وضعیتی بغرنج برای صنعت و تولید کشورایجاد نمود. از یک سو ضرورت ماندن در خانه و قرنطینه خانگی و از سوی دیگر توقف چرخ اقتصاد و تولید کشور و تبعات بیکاری؛ و شرکت فولاد آلیاژی ایران نیز از این موضوع مستثنی نبود؛ لذا این شرکت از ابتدای شیوع بیماری کرونا با تشکیل کمیته مدیریت بحران، درکنترل این شرایط کوشید و خوشبختانه با مجموعه اقداماتی که انجام شد؛ شیوع بیماری کرونا هیچ تاثیری در عملکرد کارکنان شرکت فولاد آلیاژی ایران نداشت.

  وی همچنین خاطرنشان کرد: شیوع بیماری کرونا تمام جهان را با مشکل مواجه کرده، اما به‌یقین در دل این تهدید فرصت‌هایی هم وجود دارد، ازجمله شروع پژوهش های مشترک بین صنعت و مراکز درمان که امیدوارم به نتیاج مطلوب در این زمینه برسیم.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/BmrDf

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *