• کد خبر: 26511
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: یکشنبه 24 آذر 1392 - 09:55
  جوکار نماینده اشکذر و یزد در مجلس:
  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تحریم های جدید آمریکا علیه ایران بعد از مذاکرات ژنو نشان دهنده صحت پیش بینی مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر غیر قابل اعتماد بودن آمریکا است.

  به گزارش اشکذر نیوز؛نماینده مردم یزد و اشکذر در خصوص اعمال تحریم های جدید علیه ایران از سوی آمریکا اظهار داشت: تحریم های جدید آمریکا علیه ایران بعد از مذاکرات ژنو نشان دهنده صحت پیش بینی مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر غیر قابل اعتماد بودن آمریکا است.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بابیان اینکه سلطنت طلبی جزء ویژگی ذاتی آمریکاست گفت: اقدامات خودسرانه آمریکا و عدم پایبندی به توافق نامه بیانگر خوی سلطه گری آنها است.

  محمد صالح جوکار خاطر نشان کرد: اصل و اساس دشمنی های آمریکا انرژی هسته ای نیست و آمریکایی ها از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با تهدید و تحریم همواره خشم و غضب خود را از جمهوری اسلامی ایران و آرمان ها و اهداف انقلاب اثبات کرده اند.

  وی گفت:آمریکایی ها با اجرای پروژه ایران هراسی را کلید زدند و سبب ایجاد تحریم های خلاف عرف و قوانین بین الملل علیه ملت ایران شدند.

  نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد : کنگره آمریکا اخیرا گفته است با علیه برنامه هسته ای ایران تحریم جدیدی اعمال نمی کنیم و لی در بحث حقوق بشر،حمایت از تروریسم و به رسمیت شناخیتن اسرائیل تجدید تحریم داریم.

  جوکار بابیان اینکه در هیچ جای تاریخ عدم پایبندی به توافقات دیده نمی شود گفت: لغو توافقات ژنو از سوی آمریکا اقدام زشتی بود و آمریکا اثبات کرد که به هیچ عنوان نمی تواند قابل اعتماد باشد.

  وی باتاکید بر جایگاه برتر جمهوری اسلامی در منطقه اذعان داشت: ما از لحاظ دیپلماتیک و پیگیری حقوق خود در عرصه بین الملل در نشست های مختلف شرکت می کنیم و آماده مذاکره هستیم.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: به اعتقاد بنده باید حقوق خود را در عرصه های بین المللی دنبال کنیم و با کشورهایی که رفتارهای دوگانه ندارند وارد همکاری شویم.
  *یزد رسا*

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xqafj

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *