اعضای هیأت ورزش‌های بومی و محلی شهرستان اشکذر با حضور در دفتر نماینده مردم به بیان مشکلات این هیات ورزشی پرداختند.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد صالح جوکار نمایندهخ مردم شهرستان ای یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در جمع اعضای هیأت ورزش‌های بومی و محلی شهرستان اشکذر که به منظور بیان مشکلات این هیات ورزشی با نماینده مردم دیار کردند؛ با بیان اینکه در این دوره بنا داریم برای هر محله و هر روستا، یک چمن مصنوعی داشته باشیم که با راه‌اندازی ۱۱ زمین چمن مصنوعی جدید در روستاهای حوزه انتخابیه که درحال تنظیم قرارداد است، ۸۵ درصد روستاها به چمن مصنوعی مجهز می شوند؛ گفت: امیدواریم که تا پایان این دوره مجلس، بتوانیم این آمار را به ۱۰۰ درصد برسانیم.

جوکار با اشاره به فعالیت‌های ارزشمند در حوزه ورزش و جوانان شهرستان اشکذر، بر شناسایی استعدادها تأکید کرد و گفت: هر فرد در حوزه‌های مختلف ورزشی، استعدادهایی دارد، که باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا این استعدادها شکوفا شود.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس، ضمن انتقاد از حضور بازیکن‌های غیربومی در تیم‌های مطرح استان یزد، گفت: چرا باید هزینه‌های هنگفت خرید بازیکن براستان تحمیل شود؟ درحالی‌که استعدادهای بسیار خوبی در استان یزد داریم که اگر در نگاه متولیان، رشد و شکوفایی این استعدادها ملاک بود، می‌توانستیم از ظرفیت وتوانمندی بازیکنان بومی بهره‌مند شویم.

جوکار برگزاری اردوها را بهترین بستر برای انجام فعالیتهای فرهنگی دانست و عنوان داشت: اثر برگزاری اردو و مسابقات، بسیار زیاد بوده و شاید با برگزاری کلاس‌های متعدد، موفق به انتقال مفاهیم فرهنگی به نسل جوان نباشیم؛ اما یک مربی بهتر می‌تواند درحین برگزاری اردو ، مفاهیم وپیامهای فرهنگی را به جوانان ونوجوانان منتقل کند؛ این موضوع یکی از نیازهای مهم و حیاتی جامعه ما است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/vXBkB