اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

تجهیز پارک بانوان به پیست دوچرخه سواری و اسکیت/پارک بزرگ شهر به زمین فوتسال و فوتبال ساحلی مجهز می شود

شناسه خبر : 43569 | تاریخ انتشار : : 19 شهریور 1394 - 0:30 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، در جلسه هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان اشکذر که با حضور فرماندار، شهردار و مسئولان ذی‌ربط برگزار شد؛ در رابطه با مشکلات ورزش همگانی بحث شد.   شهردار اشکذر نیز در ادامه به اقدامات شهرداری برای بهبود مکان ورزشی برای بانوان اشاره کرد و ادامه داد: پارک بانوان که یک مکان مناسب […]

به گزارش اشکذر نیوز، در جلسه هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان اشکذر که با حضور فرماندار، شهردار و مسئولان ذی‌ربط برگزار شد؛ در رابطه با مشکلات ورزش همگانی بحث شد.

 

شهردار اشکذر نیز در ادامه به اقدامات شهرداری برای بهبود مکان ورزشی برای بانوان اشاره کرد و ادامه داد: پارک بانوان که یک مکان مناسب برای ورزش بانوان است در حال حاضر 70 درصد حصار کشی‌های آن در زمینی به مساحت 15 هزار متر صورت گرفته است.

 

«مهدی جعفری پور» با اشاره به ساخت تجهیزات ورزش‌های همگانی در پارک بانوان گفت: در این پارک قرار است که پیست دوچرخه‌سواری، پیست اسکیت و زمین والیبال ساخته شود که به امید خدا تا پایان سال این پارک به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی ساخت زمین فوتسال و فوتبال ساحلی در پارک بزرگ شهر را یکی از برنامه‌های شهرداری دانست و اضافه کرد: یکی از مشکلات اصلی مکان‌های ورزشی حفظ و نگهداری آن‌ها است.

 

ازجمله مشکلات مطرح‌شده در این جلسه کمبود تجهیزات ورزش‌های همگانی در سطح شهر، نبود مکان مناسب برای ورزش بانوان و نبود یک سالن ورزش سرپوشیده با دستگاههای پیشرفته آمادگی جسمانی برای ورزش همگانی بود که فرماندار اشکذر قول مساعد در تامین و تجهیز آن داد.

814401431_14833812222443_78512811833372_123701

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/nlFS8
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec